نمایش 1 - 10 از 22
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: آمریکا نه‌تنها حقوق بشر را رعایت نمی‌کند بلکه خلاف حقوق بشر در جوامع مختلف جنایاتی انجام داده که اصلا قابل جبران و انکار نیست.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: این‌که برخی از افراد، گروه‌ها و جریان‌ها احساسشان این است که با موج‌سواری‌ها و القای جنگ خواهند توانست به آرزوها و امیال خود برسند یک خیال واهی و پوچ‌گرایی است.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: به نتیجه نرسیدن امیال دشمن در منطقه باعث شد تا علیه سپاه پاسداران که مولود انقلاب اسلامی و جوشیده از دامن ملت است به مبارزه برخیزند.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: دیدار اخیر بشار اسد با مقام معظم رهبری نشان داد که جبهه مقاومت توانسته بسیاری از اهداف بلند و بزرگ انقلاب اسلامی را به ثمر برساند.
کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خاورستان؛
کارشناس مسائل سیاسی گفت: اشرافی‌گری مانند یک موریانه است که اگر مبادرت نشود کم‌کم از درون نظام را نابود خواهد کرد.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: نوع نبرد در جنگ نرم، سخت است و باید مواظب باشیم که در این فضا به کج راهه‌هایی که دشمن طراحی کرده نرویم.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: اکنون فضای موجود در جهت این است که ما در آینده بتوانیم یک تمدن اسلامی نوین بر اساس اسلام ناب به دنیا عرضه کنیم که این با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت امکان پذیر است.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: باتوجه به بهم ریختگی فضا و مسائل اقتصای که در کشور ما به وجود آمده است این سرگردانی در کشور کاملا مشهود است و این خود نشان دهنده آن است که ما فاقد یک نقشه راه هستیم.
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: بیانیه اروپا برای دلخوشی و سرکارگذاشتن ما است چراکه این بیانیه کلی و جزئیات در آن مطرح نشده و اعتباری ندارد.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی گفت: با توجه به اقداماتی که تا کنون انجام شده است و قطعنامه هایی که در شورای امنیت ملی مصوب شده و آمریکا آنها را وتو می‌کند و از طرفی برخی از کشورها با توجه به شرایطی که دارند به آمریکا کمک می‌کنند، مشخص است که همه این سازمانها یک مسیر را طی می‌کنند و آن مسیر حمایت از رژیم صهیونیستی است.

صفحه‌ها

اشتراک در مزگی نژاد