نمایش 1 - 10 از 31
معاون هماهنگ کننده سپاه:
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: فضای مجازی توانست اردوهای جهادی را در بین جوانان و مردم به خوبی بشناساند.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی خبر داد
مسئول بسیج دانشجویی خراسان‌جنوبی گفت: تابستان امسال 564 دانشجو در قالب 30 گروه جهادی با هدف خدمت‌رسانی و رفع محرومیت‌ به نقاط محروم و روستایی اعزام می‌شوند.
سالار عقیلی خواننده مطرح کشورمان در پیامی در خصوص برگزاری این رزمایش گفته است: باید با تلاش بیشتر و اتحاد به جهادگران کمک کنیم و این کمک می تواند مادی یا هم معنوی باشد. باید امکانات مورد نیاز جهادگران را فراهم کنیم و آنها را تنها نگذاریم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به اینکه 20 گروه جهادی در 10 روستای حاشیه شهر بیرجند حضور پیدا خواهند کرد، یادآور شد: تاکنون 198 جهادگر که 130 نفر برادر و 68 نفر خواهر به روستاهای حاجی‌آباد، امیرآباد و مزداب اعزام شده‌اند.
دبیر ستاد اردوهای جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبرداد
دبیر ستاد اردوهای جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا پایان اردیبهشت‌ماه سال‌جاری در 57 دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی ستاد اردوهای جهادی فعال شده است.
جانشین بسیج سازندگی کشورخبر داد
جانشین بسیج سازندگی کشور گفت:استان خراسان جنوبی در بخش گروه‌های جهادی استانی فعال بوده و بیش از 200 گروه جهادی تابستان امسال به مناطق محروم اعزام می‌شوند.
جانشین بسیج سازندگی کشورخبر داد
جانشین بسیج سازندگی کشور گفت:برنامه ریزی شده است که به خراسان‌جنوبی تابستان امسال 217 گروه جهادی اعزام شوند رویکرد امسال در بسیج سازندگی کیفی‌سازی و اثربخشی بوده و استمرار گروه‌ها و استفاده از ظرفیت خیرین محلات بسیار مهم است.
همایش رسم هجرت صبح امروز در مجتمع غدیر بیرجند برگزار شد و در این مراسم از مسئولان و جهادگران اردوهای جهادی تقدیر به عمل آمد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی:
مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: باید از ظرفیت خیران و خودیاری مردم در پروژه‌های عمرانی استفاده شود لذا در سال جاری مجمع خیرین اشتغال و محرومیت‌زدایی ایجاد می‌شود چرا که بسیاری از مشکلات در بحث اشتغال با کمک خیران برطرف خواهد شد.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه وام های غیر شرعی مشکلات زیادی را برای بسیاری از افراد ایجاد کرده است، گفت: امروز دولت، بسیج، کمیته امداد، هیات‌ها و مساجد باید این صندوق‌ها را دایر و تقویت کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در اردوهای جهادی