نمایش 1 - 10 از 13
گزارشی از وعده‌هایی که محقق نشد/
دولت افغانستان ورود 4 قلم کالا از ایران را ممنوع کرده است. با توجه به این‌که کاشی‌وسرامیک و سیمان ازجمله تولیدات خراسان جنوبی است، این ممنوعیت ضررهایی به تولیدکنندگان وارد کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبرداد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: صادرات کالاهای تولیدی شاخص خراسان جنوبی در شش ماه گذشته حدود 22 میلیون دلار ارزآوری داشت.
گزارش/
در حالی که اوایل شهریورماه والی فراه افغانستان در خراسان جنوبی حضور داشت اما در شهریورماه دولت افغانستان واردات 4 قلم کالای ایرانی به این کشور را ممنوع اعلام کرد.
معاون سابق سیاست خارجی و امنیت بین الملل:
معاون سابق سیاست خارجی و امنیت بین الملل با بیان اینکه ما هر چه پیشرفت داریم به خاطر پایبندی به دین و ارزش های انقلاب است و در مقابل هر چه نقطه ضعف داریم به خاطر دوری از ارزش های انقلاب است، گفت: عده ای می گویند می خواهیم چرخ اقتصادی را با چرخ کمر بچرخانیم، در کجای دنیا با این چیزها توانستند توسعه برای کشور بیاورند کدام کشوری بوده که با رقص و آواز توانسته ماهواره به فضا بفرستد مطمئنا این پیشرفت ها با تلاش و پیگیری و مجاهدت بوده است.
رئیس اداره کار،تعاون ورفاه اجتماعی قاین گفت: علی‌رغم پیگیری های متعدد، سهم سیمان مجتمع فرهنگی ورزشی کارگران قاین در پیچ وخم مذاکرات وپیگیری ها گم شده است وبه جزگرد وغبارسیمان چیزی عاید کارگران شهرستان نمیشود.
راستی سیمان چقدر تاثیرگذار است برای این دولت از اراک بگیر تا قاین .
گزارش خبری/
این روزها روستاهای قاین در کانون توجه کاندیداهای تبلیغاتی قرار گرفته و کسانی که شاید در 4 سال پیش نیم نگاهی هم به روستاها نداشتند ،این روزها تمام توان خود را برای اخذ بودجه از بیت المال و خرج کردن در روستاها آن هم با نظر مستقیم دفتر خود در دستور کار قرار داده اند
رونمائی از شیوه جدید تبلیغات زودهنگام انتخابات مجلس /
اخیرا شنیده شده که 500 تن سیمان از کارخانه سیمان قاین با دستور یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس در بین روستاهای قاین توزیع گردیده است .
مدیرکل راه اهن شرق خبر داد
حمل سیمان در اداره کل راه آهن شرق در 6 ماهه سال جاری 132 هزار و 128 تن بوده که از رشد 824 درصدی برخوردار می باشد و در آمد حاصل از آن نیز با 2067 درصد افزایش به رشدی بیش از 20 برابر رسیده است.
معاون برنامه ریزی استاندار خراسان جنوبی:
معاون برنامه ریزی و اشتغال خراسان جنوبی گفت: همه نهادها باید تلاش کنند تا شرکت های سهامی خاص را به سوی شرکت های سهامی عام هدایت کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در سیمان