نمایش 1 - 10 از 42
مشروح صد و چهاردهمین نشست خبری دستگاه قضا
صدوچهاردهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه از لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه‌ها آغاز شد.
رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی‌ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد، هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.
هانی زاده:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: برخی از جریان ها قصد باج گیری از قوه قضائیه را دارند و سعی می کنند با طرح مسائل انحرافی و غیرواقعی قوه قضائیه را در موضع انحرافی قرار دهند تا بتوانند امتیازگیری بیشتری داشته باشند.
فارس گزارش می‌دهد
دوباره ماجرای حساب‌های قوه قضائیه و درخواست روشنگری درباره آن مطرح شده است اما نه در کانال تلگرامی نزدیک به اپوزیسیون؛ برخی در پاستور دوست ندارند ماجرای حساب های قوه قضائیه فراموش شود، حتی اگر وزیرشان هم حاشیه‌های حساب‌ها را تکذیب کرده باشد.
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به انتصاب حجت الاسلام منتظری به عنوان دادستان کل کشور گفت: دادستان کل کشور به عنوان ظرفیت بزرگ دستگاه قضایی برای ایجاد امنیت و حفظ حقوق شهروندی نقش مهمی بر عهده دارد.
دبیر جمعیت رهپویان خراسان‌جنوبی:
دبیر جمعیت رهپویان خراسان‌جنوبی گفت: چنانچه انتخابات به صورت استانی برگزار شود؛ پیگیری مطالبات مردم درخراسان جنوبی به کندی انجام می‌شود و طبیعی بوده مشارکت مردم هم که در شرایط فعلی به آن نیاز است کمتر خواهد شد.
معاون قضایی دیوان عدالت اداری کشور گفت: بازنشستگی اینجانب به معنی کاندیدا شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیست اما بستر حضور را فراهم می‌کند.
از سوی رئیس قوه قضاییه
بر اساس بخشنامه آیت الله آملی لاریجانی به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور قیمت دیه کامل از ابتدای امسال یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون ریال تعیین شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌اینکه قوه قضائیه روند تکاملی داشته است گفت: قوه‌قضائیه به سمت‌وسویی حرکت کرده که گدزاده و آقازاده، مسوول و غیرمسوول برایش فرقی ندارد.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت:نمایندگان مجلس از قاضی شجاع و دلیر پرونده مهدی هاشمی که دل خانواده شهدا و مستضعفان را شاد کرد تشکر می کنیم و امیدواریم خداوند به وی جزای خیر دهد.

صفحه‌ها

اشتراک در قوه قضائیه