نمایش 1 - 10 از 47
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آرمان‌های قوه قضائیه باید در راستای عدالت هزینه شود، گفت: در جامعه به علت عقب‌ماندگی و نفوذ، بی عدالتی به وجود آمده و تمام امید به نقطه‌ای است که حق مردم را بگیرد که همان قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است.
مدیرکل مشارکت های مدنی معاونت اجتماعی قوه قضائیه خبر داد
مدیرکل مشارکت های مدنی معاونت اجتماعی قوه قضائیه با بیان این که وقوع 50 درصد طلاق های کشور مربوط به4 سال ابتدای زندگی زوجین است،گفت:این مهم بیانگر ضرورت آموزش های قبل از ازدواج است.
دادستان کل کشور:
دادستان کل کشور گفت: پستی که امروز به منو شما سپرده شده یک امانت است که باید قدرش را بدانیم و از این سنگر به مردم خدمت کنیم این موجب می شود هم کارگزاران خیانت نکنند و هم مردم در آرامش باشند.
رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه رسیدگی های قضایی و به تبع آن احضار و تحقیق از وظایف ذاتی و اصلی دستگاه قضا است، به کسانی که به هر بهانه ای به قوه قضاییه توهین می کنند یا اتهام می زنند هشدار داد: تسامح دستگاه قضایی برای حفظ فضای آرام جامعه، حدی دارد و اگر اظهارات بی مبنا علیه قوه قضاییه ادامه یابد ناچاریم طبق قانون با مرتکبان برخورد کنیم.
توسط رئیس سازمان اطلاعات سپاه مطرح شد
رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تشریح ابعاد ضدامنیتی اقدامات سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه نظام از پروژه‌های جدید رسانه‌ای دشمن پرده برداشت.
مشروح صد و چهاردهمین نشست خبری دستگاه قضا
صدوچهاردهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه از لحظاتی قبل با حضور نمایندگان رسانه‌ها آغاز شد.
رئیس قوه قضائیه:
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی‌ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد، هیچ تاثیری بر کار قوه قضاییه در رسیدگی عادلانه به دعاوی نخواهد داشت.
هانی زاده:
کارشناس مسائل سیاسی گفت: برخی از جریان ها قصد باج گیری از قوه قضائیه را دارند و سعی می کنند با طرح مسائل انحرافی و غیرواقعی قوه قضائیه را در موضع انحرافی قرار دهند تا بتوانند امتیازگیری بیشتری داشته باشند.
فارس گزارش می‌دهد
دوباره ماجرای حساب‌های قوه قضائیه و درخواست روشنگری درباره آن مطرح شده است اما نه در کانال تلگرامی نزدیک به اپوزیسیون؛ برخی در پاستور دوست ندارند ماجرای حساب های قوه قضائیه فراموش شود، حتی اگر وزیرشان هم حاشیه‌های حساب‌ها را تکذیب کرده باشد.
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به انتصاب حجت الاسلام منتظری به عنوان دادستان کل کشور گفت: دادستان کل کشور به عنوان ظرفیت بزرگ دستگاه قضایی برای ایجاد امنیت و حفظ حقوق شهروندی نقش مهمی بر عهده دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در قوه قضائیه