نمایش 1 - 10 از 184
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی:
سردار قاسمی گفت: سلاح معنویت توانست بار دیگر فتنه دشمن را خاموش کند.
رئیس سازمان بسیج:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه اهداف جدید و قابل تحققی را پیش روی بسیج گذاشته است.
معاون فناوری سازمان فضای مجازی بسیج خبر داد
معاون فناوری سازمان فضای مجازی بسیج گفت: سازمان فضای مجازی بسیج توانسته است استانداردهای بین المللی برای بازی های ساخته شده در این سازمان را اخذ کند.
در جمع خبرنگاران مطرح شد
سرلشکر باقری با تمجید از فعالیت های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی، گفت: خدمات صورت گرفته در آموزش نیروهای بسیجی، در موضوع فضای مجازی، اقدامات گروه های جهادی، محرومیت زدایی، پیشرفت های علمی در رشته های مختلف، اقدامات فرهنگی و امنیتی، سازماندهی گردان های بسیجی برای انواع نبردهای محتمل و همچنین ماموریت های امداد ودرمان در حوادث طبیعی کشور در این نمایشگاه ارائه شد که کارهای ارزشمند و پیشرفت های خوبی مشاهده شد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اجرای 40 هزار پروژه محرومیت‌زدایی که از دهه فجر سال‌گذشته شروع شد، آغازی برای فتح قله رفع‌محرومیت و رسیدن به توسعه قابل قبول و شایسته مردم در همه مناطق کشور است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: تفکر بسیجی در سطح بین‌المللی خودش را قوی نشان می‌دهد و موجب نگرانی دشمنان و امنیت خاطر اهل ایمان است.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: همان‌طور که مقام معظم رهبری مکرر سفارش کردند که جوانان را دریابید؛ اگر امور به جوانان واگذار شود و نقش بسیج پر رنگ شود شاهد حل مشکلات اقتصادی خواهیم بود.
سردار سلیمانی در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
سردار سلیمانی با بیان اینکه سازمان بسیج هر چه در توان داشته باشد به میدان آورده و از یگان سازی جریان انقلابی در فضای مجازی حمایت خواهد کرد گفت: ما در فضای حقیقی توانستیم دشمن را شکست دهیم و باید بتوانیم از مجرای فضای مجازی و این رسانه همگانی نیز صدای انقلاب را به تمام جهان برسانیم.
معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردان‌های سایبری بسیج:
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج در اختتامیه دوره فرماندهان گردانهای سایبری بسیج با اشاره به نقش بسیج در نهضت ملی شدن فضای مجازی گفت: مسئولین امر در تکمیل روشنگری‌های فعالان فضای مجازی در فتنه‌های اخیر به وظیفه انقلابی خود عمل کنند.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در هشتمین همایش مدیران فضای مجازی سپاه های استانی:
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در مراسم افتتاحیه هشتمین گردهمایی مدیران مراکز فضای مجازی سپاه‌های استانی سراسر کشور گفت: با وجود ظرفیت مردم پایه بسیج دوران بزن در رو دشمن درفضای مجازی هم تمام شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در بسیج