نمایش 1 - 10 از 44
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علاوه بر این‌که کار کردن عبادت است آموختن نیز از بهترین عبادات است؛ عبادت ها باید همراه با قصد قربت باشد و عبادت تنها نماز، روزه و حج نیست بلکه خدمت به جامعه نیز از بهترین عبادت‌ها است.
عکس‌نوشته/
رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار و اقدامات غربی ها را به معنی واقعی کلمه خدعه آمیز خواندند و گفتند: تکلیف امریکاییها که مشخص است زیرا شمشیر را از رو بسته اند اما باید مراقب اروپایی‌ها بود زیرا آنها نیز با خدعه عمل می کنند.
قانون کار در حالی بر افزایش مزد کارگران متناسب با تورم در کشور تأکید دارد که دولت در اقدامی خلاف قانون با وجود تورم نزدیک به ۱۰درصدی افزایش مزد سال آتی مشمولان قانون کار را تنها ۵ درصد پیش‌بینی و اعلام کرده است.
امیرحسنخانی:
نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: هر استانداری که بخواهد به استان بیاید، باید حرکت های شتابزده و حواشی را کم کند و به جای حواشی، بیشتر به متن کار بپردازد تا اقدامات خوبی انجام شود.
گزارش از جدیدترین آمار اشتغال؛
تحلیل وضعیت بازار کار در سه ماه نخست سال جاری، حاکی از افزایش ۱۶۳ هزار و ۵۷۵ نفری جمعیت بیکار دارد؛ در عین حال ۴۱ درصد از کل شاغلان کشور، به طور معمول بیش از ۴۹ ساعت در هفته کار می‌کنند.
یکی از تعمیرکاران در آخر ساعت کاریش، دست به جیب کرد. بعد از یک روز کارکردن، یک‌هزار تومن در جیبش بود و قسم خورد که از صبح، همین مقدار کار کرده است.
نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوسف برگزار می کند
نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوسف به مناسبت بزرگداشت هفته کار و کارگر، اقدام به برگزاری مسابقه مقاله نویسی و ایده پردازی با موضوع نقش کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی کرده است.
معلول موفق جسمی حرکتی:
معلول جسمی حرکتی با اشاره به این نکته که خاک کشور ما طلا است، گفت: هر کس که دست به این خاک بزند، می‌تواند به راحتی زندگی‌اش را بچرخاند و فقط لازم است که اندکی تلاش و کوشش را چاشنی کارهایش کند.
مدیرعامل شرکت تعاونی قائم:
مدیرعامل شرکت تعاونی قائم گفت: متأسفانه شناخت درستی از شرکت‌های تعاونی وجود ندارد و این نا آشنایی موجب شده تا مدت اداری کار برای دریافت وام برای تعاونی طول بکشد و آن تعاونی قید تسهیلات را بزند.
دیدار جمعی از تعاونگران با فرماندار فردوس
در دیدار جمعی از تعاونگران با فرماندار فردوس مطرح شد
فرماندار فردوس گفت: مردم، چندین برابرِ اعتبارات تملک شهرستان فردوس، پول در بانک‏‌ها دارند و رغبتی به کار گروهی و سرمایه‌گذاری در شهر خودشان ندارند.

صفحه‌ها

اشتراک در کار