نمایش 1 - 10 از 106
گزارشی از وارونه‌نمایی نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس از یک آسیب اجتماعی؛
در حالی اعضای فراکسیون زنان مجلس که همگی از لیست امید هستند و معاونت زنان و خانواده رئیس جمهور بر افزایش سن ازدواج پافشاری می کنند که معصومه ابتکار در هفتمین کنفرانس تخصصی حقوق کودک در ۹ شهریورماه ۹۸ تاکید می کند که آمار کودک همسری در ایران کم بوده و معضل کشور نیست.
کاریکاتور//
با توجه به تاکیدات فراوان برای شکل گیری ازدواج های آسان ولی روز به روز به مشکلات این امر مقدس اضافه می شود.
همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 37
همزمان با سالروز میلاد امام رضا علیه السلام، زوج جوان عشایری منطقه درح شهرستان سربیشه خراسان جنوبی زیر سایه پرچم شمس الشموس راهی خانه بخت شدند.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی:
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی تعداد 574 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی بودند که تعداد 493 هزار و 745 نفر برای دریافت کارت هوشمند اقدام کرده‌ و حدود 80 هزار نفر باقی مانده‌اند.
کارشناس پیشگیری بهزیستی خراسان جنوبی مطرح کرد
کارشناس پیشگیری بهزیستی خراسان جنوبی گفت: اگر افراد در دوره‌های آموزش پیش از ازدواج، آموزش خانواده و فرزندپروری شرکت کنند می‌توانند مهارت‌های لازم را به دست آورند و نگرانی آن‌ها نسبت به فرزندآوری و نسبت به ازدواج و سازگاری با شخص دیگر برطرف می‌شود.
مدیرکل ثبت احوال خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل ثبت احوال خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه در سال ٩۶ به ازای هر هزار نفر زن متأهل در استان ۵/٨ نفر طلاق ثبت شده است، گفت: خراسان‌جنوبی رتبه ٢٨ کشور را در ثبت طلاق دارد.
فرماندار شهرستان بیرجند:
فرماندار شهرستان بیرجند گفت: بسیاری از مشکلات خانواده ها با آموزش صبر حل می‌شود، در سیستم آموزشی ما بسیاری از مسائل به صورت تئوری آموزش داده می‌شود اما کاربرد آن در زندگی بیان نمی‌شود و همه اینها منجر به این می‌شود که افراد در محیطی که هیچ شناختی از آن ندارند، قدم می‌گذارند.
امام جمعه فردوس مطرح کرد
امام جمعه فردوس گفت: اگر بحث شادی برای عموم مردم فردوس هست، پس چرا مستضعفان نتوانستند در این برنامه شرکت کنند و چرا از خارج از شهرستان فردوس، افراد برای شرکت در این کنسرت حضور پیدا کردند و فقط آلودگی فضا و درگیری‌ها برای مردم فردوس باشد؟
مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان‌جنوبی از ثبت 277 فقره طلاق در دو ماه ابتدایی امسال خبر داد و گفت: 140 فقره طلاق در دو ماه ابتدایی سال 96 ثبت شده که متأسفانه امسال 97 درصد رشد داشته است.
رئیس ثبت احوال بیرجند خبر داد
رئیس ثبت احوال بیرجند با بیان این که در سال گذشته، تعداد ۲ هزار و ۷۱۳ واقعه ازدواج در بیرجند به ثبت رسیده است، گفت: آمار مذکور نسبت‌ به مدت مشابه سال قبل کاهش 6.4 درصدی داشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در ازدواج