نمایش 1 - 10 از 80
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زمانی‌که کدخدا به جای خدا محور می‌شود و می‌گوید با کدخدا ببندید، نتیجه، فرصت‌سوزی، تنبلی، رخوت، وابستگی، ترس، ذلّت و این می‌شود که در قدرت بایستی و کار نکنی و مجبور شوی به مردم دروغ تحویل دهی و به مردم بگویی سازش خوب است.
مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء:
مدیرعامل بنیاد خاتم‌الاوصیاء گفت: امروز خودجوش و آتش به اختیار بودن یک جایگاه اجتماعی شده و بیانیه گام دوم انقلاب نیز در زمانی صادر شد که کمترین توجه و اعتمادی به جوانان می‌شود.
سخن نگاشت؛
عکس‌نوشته‌های سخنان امام خامنه‌ای در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور را مشاهده می‌کنید.
رهبر انقلاب در دیدار دانشجویان:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور تاکید کردند: گاهی کارگزاران در حرکت اشتباهی می کنند که در جامعه شکاف بزرگ ایجاد می‌کند.
سرپرست روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی تأکید کرد
سرپرست روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی به اهمیت توجه به غنا و محتوای هنر تأکید کرد و گفت: برای جذب بیشتر نسل جوان باید از هنری را که تلفیقی از هنر، فناوری و علم باشد استفاده شود.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: برای رفع مشکلات اقتصادی باید به اقتصاد مقاومتی ناب خودمان برگردیم و با تلاش سعی در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی داشته باشیم.
امام جمعه سربیشه:
امام جمعه سربیشه با بیان اینکه باید آرمان‌های انقلاب اسلامی را نشر دهیم گفت: در جامعه انقلابی و اسلامی باید عمار باشیم و عمارگونه برخورد کنیم.
عکس‌نوشته/
رهبر معظم انقلاب اسلامی، رفتار و اقدامات غربی ها را به معنی واقعی کلمه خدعه آمیز خواندند و گفتند: تکلیف امریکاییها که مشخص است زیرا شمشیر را از رو بسته اند اما باید مراقب اروپایی‌ها بود زیرا آنها نیز با خدعه عمل می کنند.
کارشناس فرهنگی:
کارشناس فرهنگی گفت: برای رسیدن به پیروزی و قله‌های پیشرفت باید شعار ما می‌توانیم در بین مردم نهادینه شود البته این شعار نباید در حد شعار باقی بماند و از طرفی مسئولان باید شرایط، ضوابط و زمینه‌های شکوفایی استعدادهای مردم به خصوص جوانان را در سطح کشور فراهم کنند.
«اعتقاد به جوانان» و استفاده از «نیروی جوان باانگیزه» به عنوان «موتور پیشران حرکت کشور» هموار از نکات مورد اعتقاد و تأکید حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز در طول مدت مسئولیت ایشان در مناصب مختلف بوده است.

صفحه‌ها

اشتراک در جوانان