نمایش 1 - 10 از 10
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در سال گذشته حدود یک‌هزار و 555.5 تن برنج در سطح استان توزیع شده که در ده‌ماهه ابتدایی سال جاری 2 هزار و 156 تن برنج در سطح استان توزیع شد.
معاون اداره کل منابع طبیعی خراسان جنوبی:
معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با اشاره به این که 96.5 درصد از مساحت کل استان را عرصه های طبیعی در بر می گیرد،گفت: این عرصه ها در قالب حوزه های آبخیز و با رویکرد جامع مدیریت می شود.
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از برگزاری نمایشگاه ضیافت در بیرجند از22 تا 28 اردیبهشت ماه جاری در راستای تامین اقلام مورد نیاز مردم در ماه رمضان خبر داد.
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرتوسعه بازرگانی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با بیان این مطلب که کالاهای توزیع شده نسبت به سال گذشته رشد داشته است، گفت: به طور متوسط حدود 10 درصد افزایش را در این خصوص شاهد بوده ایم.
جلسه کمیسیون تنظیم بازار خراسان جنوبی مطرح شد
از مصوبات این جلسه افزایش ۱۰ درصدی قیمت تخم مرغ به جای ۱۴ درصد از زمانی که توسط مرغدار به مغازه دار و بعد به دست مردم می‌رسد بود یعنی قیمت تخم مرغ از مرغداری تا زمانی که به دست مردم میرسد ۱۰ درصد افزایش داشته باشد.
مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: طرح توزیع اقلام ویژه ماه محرم، نسبت به سال گذشته، افزایش 21 درصدی داشته است.
مسئول تنظیم بازار جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبر داد
مسئول تنظیم بازار جهاد کشاورزی خراسان جنوبی،گفت: کشت فرا سرزمینی از خراسان جنوبی در کشور قزازستان احرا می شود و نیروی کار از ایران به این کشور می روند.
مسئول تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مسئول تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از آنجائیکه سازمان جهاد کشاورزی حامی کشاورز است و نمی‌خواهد که به تولید کننده داخلی ضرر برسد امسال کل سیب و میزان زیادی پرتقال در نظر گرفته شده برای مردم از تولیدات داخلی بوده است.
در هفته سلامت:
در جشنواره غداهای محلی که در دبستان دخترانه ام الشهدای شهرستان بشرویه برگزار شد بیش از 50 نوع غذای محلی توسط دانش آموزان و اولیای آنها تهیه شده بود.
اولین انتصاب استاندار
طي حكمي از سوي استاندار خراسان جنوبي، هادي بيجاري با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري منصوب شد.
اشتراک در بیجاری