نمایش 1 - 10 از 201
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی از مسدود شدن مسیر اصفهک خبر داد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبر داد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: تصادفات جاده‌ای استان در شب‌های تاسوعا و عاشورای 5 کشته و 8 مصدوم برجا گذاشت.
مدیرامور باغبانی اداره کل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرامور باغبانی اداره کل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: سطح زیر کشت انار در استان 4 هزار و 432 هکتار است وپیش‌بینی شده میزان برداشت انار استان در سال جاری 39 هزار 121 تن باشد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با بیان اینکه تصادفات اتوبوسی در جاده های استان زیاد شده، گفت: از ابتدای سال تا کنون 9 فقره تصادف اتوبوس را شاهد بودیم که در ۶۷ درصد اتوبوس‌ها مقصر بوده‌اند.
صبح امروز؛
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی از برخورد یک دستگاه سواری پراید با 2 خودروی پژو پارس و پژو 405 و فوت یک کودک یک ساله در محور بیرجند- قاین خبر داد.
خبرهای کانال پلیس 5 شهریور
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: عصر روز گذشته بر اثر برخورد وانت پیکان با تریلی در کیلومتر 5 محور"طبس- یزد" راننده وانت در دم جان باخت و سرنشین آن مصدوم و روانه بیمارستان شد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی مطرح کرد
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در هفته ای که گذشت 57 تصادف در جاده های خراسان جنوبی به وقوع پیوست که 4 مورد این تصادفات منجر به فوت شده است.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: بامداد امروز بر اثر برخورد اتوبوس حامل کاروان زیارتی امام رضا (ع) با کامیون در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد" راننده اتوبوس جان باخت و 6 نفر از مسافران مجروح و روانه بیمارستان شدند.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: طی هفته گذشته 95 تصادف در جاده‌های خراسان‌جنوبی به وقوع پیوست که 5 مورد این تصادفات منجر به فوت شده است.
مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی:
مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی گفت: بین خبرنگاران خراسان‌جنوبی همراهی، همکاری و هم افزایی برای پیشبرد انقلاب اسلامی و ماموریت‌های مختلف که بر عهده سازمان‌ها و ادارات مختلف است و فرهنگ سازی عمومی خیلی بالا است.

صفحه‌ها

اشتراک در رضایی