نمایش 1 - 10 از 175
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی:
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه (ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه راهبرد ارتش در کنار مردم بودن است، گفت: بزرگترین دستاورد ارتش جمهوری اسلامی ایران تحقق بخشیدن به شعار" ارتش برای ملت ارتش فدای ملت" در29 فروردین سال 58 بود که اکنون نیز به آن عمل می‌کند.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بیش از 100 تیم پلیس‌راه در سطح جاده‌های استان مستقر هستند، گفت: پلیس‌راه و سایر امدادگران برای حفظ ایمنی مسافران در جاده‌ها به صورت شبانه روز حضور دارند لذا با آنها همکاری کنند و به توصیه‌های آن‌ها توجه داشته باشند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوا و فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما بر عهد و پیمان با شهدا می‌مانیم و به تقی‌زاده‌های امروز اجازه نخواهیم داد مملکتی که متعلق به امام زمان(عج) است را غربی و به اسلام، ولایت، سپاه و ارتش اهانت کنند.
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی مطرح کرد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: 75 درصد تصادفات نوروز از نوع واژگونی ناشی از خستگی بوده است.
فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی گفت: سیلاب ناگهانی دقایقی پیش محور عشق‌آباد طبس را زیر آب برد.
پلیس راه خراسان جنوبی در خصوص لغزندگی محورهای استان هشدار داد.
مسئول فضای مجازی سپاه خراسان‌جنوبی:
مسئول فضای مجازی سپاه خراسان جنوبی گفت: دوره مقدماتی تربیت مربی سواد رسانه ای با شرکت 150 نفر در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بیرجند:
به همت و تلاش راهداران شهرستان بیرجند تمامی راههای اصلی و فرعی این شهرستان برف روبی شد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: امروز ما با تمام وجود این را حس می‌کنیم که انقلاب اسلامی که یک احیاگر مکتب نورانی اهل بیت علیهم السلام و توسعه دهنده قرآن در عالم است همه را تحت لوای قرآن و عترت آورده و خواهد آورد.
طی آذر ماه؛
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: طی آذر ماه11 فقره تصادف فوتی در جاده‌های خراسان‌جنوبی به وقوع پیوست که 16 نفر جان خود را از دست دادند.

صفحه‌ها

اشتراک در رضایی