نمایش 1 - 10 از 185
جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی از وقوع 64 فقره تصادف در جاده‌های خراسان جنوبی طی هفته گذشته خبر داد و گفت: جمع تخلفات هفته گذشته 11 هزار و 874 فقره بوده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تاکنون در خراسان جنوبی یک هزار و 587 مداح شناسایی شدند که یک هزار و 409 نفر برادر و 178 نفر خواهران مداح هستند.
کسب افتخاری دیگر برای ورزش خراسان جنوبی؛
غلامرضا رضائی رئیس هیئت کونگ‌فو خراسان‌جنوبی به عنوان پیشکسوت برترکونگ‌فوتوآ کشور معرفی شد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: طی جلسه‌ای که امروز با حضور فرماندهی نیروی انتظامی برگزار شد 50 نیرو و 25 خودرو با همکاری راهداری حمل و نقل جاده‌ای به طرح تابستانی خراسان‌جنوبی افزوده شد.
خبرهای کانال پلیس 27خرداد 97؛
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: مأموران با اقدامات فنی و پلیسی 3 پاتوق خرید و فروش مواد مخدر صنعتی را در نقاط مرکزی و حاشیه ای شهرستان بیرجند شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مقام قضائی این محل ها بازرسی و پاکسازی شد.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با بیان اینکه طی هفته گذشته 78 تصادف در جاده های خراسان جنوبی به وقوع پیوست، گفت: کل تخلفات هفته گذشته در جاده‌های برون شهری استان 13 هزار و 951 مورد و تخلفات حادثه ساز یک هزار و 89 مورد بوده است که رانندگان متخلف اعمال قانون شده‌اند.
مدیر امور باغبانی جهادکشاوزی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیر امور باغبانی اداره‌کل جهادکشاوزی خراسان‌جنوبی گفت: علی‌رغم این‌که طرح جامع زعفران سال 1389 به تصویب رسیده اما ردیف اعتباری برای آن در نظر گرفته نشده و در حد مصوبه باقی مانده است.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 38 نفر در جاده‌های خراسان جنوبی فوت کردند که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 12 نفر افزایش داشته است.
مدیر امور باغبانی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر امور باغبانی جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: یش‌بینی می‌شود در سال‌جاری 280 تن گل محمدی از مزارع گل خراسان‌جنوبی برداشت کنیم.
در ماه مبارک رمضان صورت می‌گیرد
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: یکی از محوری‌ترین برنامه‌ها اعزام مبلغ به نقاط مختلف استان است که بیش از 1200مبلغ در سطح استان ساماندهی و اعزام شده و مشغول تبلیغ هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در رضایی