نمایش 1 - 10 از 209
جانشین فرمانده سپاه سربیشه خبر داد
جانشین فرمانده سپاه سربیشه با اشاره به این‌که بسیجیان و پاسداران از همان ساعات اولیه وقوع سیلاب در محل حضور پیدا کردند، افزود: بیش از 5 اکیپ از بسیجیان در بحث کمک‌رسانی به سیل‌زدگان همکاری دارند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 50جهادگر برای کمک به خارج کردن گل و لای از روستای شیرگ سربیشه به این روستا اعزام شدند.
طبق شنیده‌ها؛
شنیده شده فرماندار شهرستان سربیشه در زمان وقوع سیل و همچنین در زمان بازدید استاندار از روستاهای سیل‌زده، در محل حضور نداشته است.
گزارش/
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به مطالعات انجام شده توسط مشاور طرح، امكان احداث سد در منطقه مشوکی وجود ندارد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: 33 بسته غذايی 72 ساعته بين سيل‌زدگان روستای خاكک توزيع شده است.
رئیس اداره اوقاف سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف سربیشه از برگزاری طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از 7 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی بقاع متبرکه را در این شهرستان زیارت کردند.
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: امروز 19 اسفند ماه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان‌های بیرجند، بخش دهک نهبندان و سربیشه به جر بخش درح به علت بارش برف در نوبت صبح تعطیل است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی، گفت: با پیگیری های مجدانه استاندار و همکاران حوزه اقتصادی بازارچه ماهیرود بازگشایی و صادرات چهار قلم مواد سوختی، سیمان، آهن و میلگرد به کشور افغانستان رفع ممنوعیت شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کشف 70 کیلو و 450 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه سمند در شهرستان سربیشه خبر داد.
نفت روستا
رئیس شورای اسلامی روستای گزدز مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی روستای گزدز از نبود نفت در این روستا گلایه کرد و گفت: در سامانه ثبت نام کردیم اما هنوز به ما نفت تحویل ندادند.

صفحه‌ها

اشتراک در سربیشه