نمایش 1 - 10 از 211
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سربیشه خبر داد
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سربیشه با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۲۰۴ هزار نفر ساعت آموزش در مرکز سربیشه اجرا شده است گفت: این میزان آموزش 13 درصد بیشتر از تعهدات پیش بینی شده از طرف اداره کل برای این مرکز بوده است.
افضلی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم در مجلس از راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در نهبندان و سربیشه خبرداد و گفت: راه اندزای این مناطق در مرحله تایید شورای نگهبان است.
جانشین فرمانده سپاه سربیشه خبر داد
جانشین فرمانده سپاه سربیشه با اشاره به این‌که بسیجیان و پاسداران از همان ساعات اولیه وقوع سیلاب در محل حضور پیدا کردند، افزود: بیش از 5 اکیپ از بسیجیان در بحث کمک‌رسانی به سیل‌زدگان همکاری دارند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 50جهادگر برای کمک به خارج کردن گل و لای از روستای شیرگ سربیشه به این روستا اعزام شدند.
طبق شنیده‌ها؛
شنیده شده فرماندار شهرستان سربیشه در زمان وقوع سیل و همچنین در زمان بازدید استاندار از روستاهای سیل‌زده، در محل حضور نداشته است.
گزارش/
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به مطالعات انجام شده توسط مشاور طرح، امكان احداث سد در منطقه مشوکی وجود ندارد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: 33 بسته غذايی 72 ساعته بين سيل‌زدگان روستای خاكک توزيع شده است.
رئیس اداره اوقاف سربیشه خبر داد
رئیس اداره اوقاف سربیشه از برگزاری طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح آرامش بهاری تاکنون بیش از 7 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی بقاع متبرکه را در این شهرستان زیارت کردند.
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: امروز 19 اسفند ماه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان‌های بیرجند، بخش دهک نهبندان و سربیشه به جر بخش درح به علت بارش برف در نوبت صبح تعطیل است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی، گفت: با پیگیری های مجدانه استاندار و همکاران حوزه اقتصادی بازارچه ماهیرود بازگشایی و صادرات چهار قلم مواد سوختی، سیمان، آهن و میلگرد به کشور افغانستان رفع ممنوعیت شد.

صفحه‌ها

اشتراک در سربیشه