نمایش 1 - 10 از 217
در گفت‌وگو با جوان کارآفرین مطرح شد؛
جوان کارآفرین گفت: جوانان منتظر ایجاد اشتغال از طرف دولت و کارهای پشت میزنشینی نباشند بلکه خودشان با همکاری نهادهای حمایتی شرایط ایجاد اشتغال را برای خود و حتی چند نفر دیگر فراهم کرده و به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را عملی کنند.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صبح امروز به شهر مرزی درح در شهرستان سربیشه استان خراسان جنوبی سفر کرد.
خبرهای کانال پلیس9 مهرماه؛
در شهرستان‌های سرایان و سربیشه به طور جداگانه‌ای به ترتیب 37 و 88 کیلوگرم تریاک کشف شد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
افضلی در دیدار با نوبخت پیگیر تخصیص منابع مالی سفر وی به استان خراسان جنوبی شد.
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی نمایندگی خراسان‌جنوبی گفت: اولین دوره آموزشی خادمیاران آستان قدس رضوی در سربیشه برگزار می‌شود.
استاندار خراسان جنوبی گفت: ۵۰ مصوبه در راستای توسعه شهرستان سربیشه در زمینه‌های مختلف آموزشی، زیرساخت‌ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ می‌شود.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سربیشه خبر داد
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای سربیشه با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۲۰۴ هزار نفر ساعت آموزش در مرکز سربیشه اجرا شده است گفت: این میزان آموزش 13 درصد بیشتر از تعهدات پیش بینی شده از طرف اداره کل برای این مرکز بوده است.
افضلی در گفتگو با خاورستان:
نماینده مردم در مجلس از راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی در نهبندان و سربیشه خبرداد و گفت: راه اندزای این مناطق در مرحله تایید شورای نگهبان است.
جانشین فرمانده سپاه سربیشه خبر داد
جانشین فرمانده سپاه سربیشه با اشاره به این‌که بسیجیان و پاسداران از همان ساعات اولیه وقوع سیلاب در محل حضور پیدا کردند، افزود: بیش از 5 اکیپ از بسیجیان در بحث کمک‌رسانی به سیل‌زدگان همکاری دارند.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: 50جهادگر برای کمک به خارج کردن گل و لای از روستای شیرگ سربیشه به این روستا اعزام شدند.

صفحه‌ها

اشتراک در سربیشه