نمایش 1 - 10 از 204
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: 33 بسته غذايی 72 ساعته بين سيل‌زدگان روستای خاكک توزيع شده است.
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: امروز 19 اسفند ماه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان‌های بیرجند، بخش دهک نهبندان و سربیشه به جر بخش درح به علت بارش برف در نوبت صبح تعطیل است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی، گفت: با پیگیری های مجدانه استاندار و همکاران حوزه اقتصادی بازارچه ماهیرود بازگشایی و صادرات چهار قلم مواد سوختی، سیمان، آهن و میلگرد به کشور افغانستان رفع ممنوعیت شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کشف 70 کیلو و 450 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه سمند در شهرستان سربیشه خبر داد.
نفت روستا
رئیس شورای اسلامی روستای گزدز مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی روستای گزدز از نبود نفت در این روستا گلایه کرد و گفت: در سامانه ثبت نام کردیم اما هنوز به ما نفت تحویل ندادند.
آفات چوبخوار بر اثر خشکسالی های چندین ساله در شهرستان سربیشه طغیان کرده است به طوری که 500 هکتار از درختان این منطقه بر اثر آن از پای درآمدند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با عنایت به شرایط خاص و اضطراری استان خراسان جنوبی، نیازمند تأمین بالگرد امدادی برای شرایط اضطراری در این استان هستیم و می‌طلبد که در این خصوص مساعدت لازم از سوی جمعیت هلال احمر کشور انجام شود.
کشفیات پلیس خراسان جنوبی در 18 آذر؛
جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 99 کیلو گرم تریاک در نهبندان خبر داد.
رئیس هیأت کشتی خراسان جنوبی خبرداد
رئیس هیأت کشتی خراسان جنوبی گفت: مسابقات استعدایابی استانی انتخابی المپیاد برتر ورزشی در روزهای 24 و 25 آبان ماه سال جاری درشهرستان سربیشه برگزار می شود..
ظهر امروز؛
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: با راه‌اندازی مجتمع کشت و صنعت بیدمشک شهرستان سربیشه برای۱۳۵ نفر اشتغال به وجود آمده است.

صفحه‌ها

اشتراک در سربیشه