نمایش 1 - 10 از 94
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: در حقیقت آنچه موجب پیشرفت ما می‌شود نگاه جدی به توانمندی‌های داخلی است.
راهپیمایی گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با حضور گسترده دانش آموزان و دانشجویان و مردم در بیرجند برگزار شد.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: تحریم‌ها نشان داد که ما چه میزان وابستگی‌هایی به نظام سلطه داریم که با جدا شدن از آنها می‌توانیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را کامل‌تر کنیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تنها راه استمرار حرکت ما مقابله و عدم مذاکره با آمریکا است و لازمه فراهم شدن این امکان جمع شدن تمام نیروهای حق طلب جهان بایکدیگر با محوریت معنویت است.
مراسم راهپیمایی 13 آبان در خراسان جنوبی دقایقی پیش آغاز شد.
همزمان با روز ملی استکبارجهانی،
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: زنگ استکبارستیزی در 2 هزار و 750 مدرسه سطح خراسان‌جنوبی نواخته شد.
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: ماهیت انقلاب اسلامی در تقابل با ماهیت نظام لیبرالی غربی است و اگر بخواهیم توفیقاتی در کشور داشته باشیم باید به داشته‌های داخلی و تفکرات انقلابی خود اتکا کنیم که بتوانیم پیشرفت کنیم اما اگر از راهبرد انقلاب اسلامی که با بکارگیری آن‌ها انقلاب کردیم فاصله بگیریم دچار انحراف خواهیم شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: راهپیمایی یوم الله 13 آبان در بیش از 30 نقطه شهری و روستایی با حضور پرشور همه اقشار مردم همیشه در صحنه استان برگزار خواهد شد.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس گفت: سابقه دشمنی آمریکا از قبل انقلاب، دوران انقلاب و در دوران دفاع مقدس چیزی نیست که از ذهن مردم بیرون رود.
پاسخی کوبنده به رجزخوانی‌های ترامپ/12
رئیس سازمان نوسازی مدارس خراسان جنوبی گفت: مردم با حضور خود این پیام را برای ترامپ دارند که هیچ وقت دلخوش به این نباش که بتوانی مردم ما را از صحنه خارج یا دولت ما را از بین ببری.

صفحه‌ها

اشتراک در 13 آبان