نمایش 1 - 10 از 12
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: در حقیقت آنچه موجب پیشرفت ما می‌شود نگاه جدی به توانمندی‌های داخلی است.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: تحریم‌ها نشان داد که ما چه میزان وابستگی‌هایی به نظام سلطه داریم که با جدا شدن از آنها می‌توانیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را کامل‌تر کنیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: تنها راه استمرار حرکت ما مقابله و عدم مذاکره با آمریکا است و لازمه فراهم شدن این امکان جمع شدن تمام نیروهای حق طلب جهان بایکدیگر با محوریت معنویت است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که حرف از وابستگی به غرب می‌زنند بیش از آن‌که به دنبال مدیریت باشند تبنل بوده و می‌خواهند گره‌گشایی مشکلات را با وابستگی به غرب انجام دهند.
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگ کننده دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌جنوبی گفت: خبرنگارانی که نگاه اخلاقی و انقلابی دارند مورد هجمه دشمنان و ملاکت ملامتگران قرار می‌گیرند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در صحنه نماد عظمت، اقتدار و مردمی بودن انقلاب و الگویی برای دیگر کشورها است.
مدیر کل امور اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی:
مدیر کل امور اقتصاد و دارایی خراسان جنوبی با بیان اینکه نباید بگذاریم بگویند سخت ترین قوانین در بیرجند و خراسان جنوبی رعایت می‌شود، گفت: باید به نفع تولیدکنندگان و مردم، قوانین را ساده سازی کنیم.
به مناسبت 13 آبان:
زنگ استکبار ستیزی در دو هزار و 517 آموزشگاه خراسان جنوبی به صدا درآمد.
گام به گام تا نابودی استکبار/3
استاد مدرسه علمیه اسدیه گفت: 13 آبان روزی است که دانشجویان پیرو خط امام نشان دادند که اسلام و استکبار ستیزی همیشه در صحنه است و تا زمانی که مسلمانان و جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال نیز سالی است که روز استکبار ستیزی و مرگ بر آمریکای دانش آموز، دانشجو و مردم علنی‌تر فریاد خواهد شد چرا که جوانان ما با چشم خود دیده‌اند که بدعهدی آمریکا شوخی بردار نیست.

صفحه‌ها

اشتراک در استکبار ستیزی