نمایش 1 - 10 از 98
حجت الاسلام عبادی و نامزدهای اصلی روز شنبه پا به عرصه انتخابات مجلس یازدهم خواهند گذاشت.
رئیس ستاد انتخابات استان خراسان‌جنوبی:
خوش خبر گفت: آمار ثبت نام کنندگان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه خراسان جنوبی به 28 نفر رسید.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
فلاحتی در بیانیه‌ای اعلام کرد: امسال روز مجلس همزمان شده با اولین روز از ایام ثبت نام نامزدهای انتخابات و چون حقیر برنامه ای برای حضور در انتخابات ندارم راحت تر و شفاف تر می توانم عرایضم را ارایه دهم. باشد که مفید افتد. ان‌شاءالله
گزارش/
رئیس مجلس شورای اسلامی طی جلسه ای با سران قوای دیگر اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را تصویب کرد. این موضوع باعث انتقاد برخی ازنمایندگان مجلس شد که بیان داشتند که جایگاه آنان با این تصمیم خدشه دار شده و رئیس مجلس به جای آنان تصمیم گیری کرده است.
گزارش/
فارغ از اینکه چگونه یکباره نظر نمایندگان مخالف طرح تشکیل وزارت بازرگانی، به موافق تبدیل شد، تصویب این طرح در شرایطی که روحانی در سفر نشست سالانه نیویورک به سر می برد، نیاز ایران به واردات را به طرف های غربی گوشزد می‌کند.
در گفت‌وگویی مطرح شد؛
پژمانفر به نحوه اداره مجلس اشاره کرد و گفت: فضای مجلس دیکتاتوری اداره می شود و مجلس را هر طور که دوست دارند اداره می کنند؛ این بیچارگی هایی که در مملکت وجود دارد به خاطر همین دیکتاتوری هاست.
در سال 94 که شما نایب رئیس مجلس بودید، صد در صد سهام نیشکر هفت تپه به دو جوان 28 و 31 ساله واگذار شد. آن زمان شما به خودتان زحمت ندادید درباره این واگذاری تحقیق کنید.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مردم باید عملکرد نمایندگان را با شفافیت آرا ارزیابی کنند، گفت: شفافیت باعث می‌شود تا به مفسدین جامعه میدان داده نشود.
نماینده مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه باید با کسانی که دستور توزیع ارز 4200 تومانی را دادند برخورد شود، گفت: این افراد خود را پنهان کرده و سکوت کرده‌اند.
نماینده مردم قاین وزیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین وزیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: موضع‌گیری‌های مسئولان رده پایین‌تری در استان دارند که نیاز به بازگشایی معبر رسمی نیست اما این افراد دچار یک خطای راهبردی است.

صفحه‌ها

اشتراک در مجلس شورای اسلامی