نمایش 1 - 10 از 57
عبادی در تذکر شفاهی به روحانی؛
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی ضرورت دارد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح الزام بانک‌ها و موسسات اعتباری غیربانکی به حذف سود و جرایم مضاعف از بدهی تسهیلات گیرندگان تصویب شد، گفت: این طرح براساس حذف سود های مرکب بانک‌ها و موسسات غیربانکی که از طریق جرایم وام‌هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی داده می‌شود به تصویب رسید.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبرداد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه برخی از معاونین وزارتخانه ها، چهارشنبه (۱۹ تیر) به خراسان جنوبی سفر می‌کنند.
نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنچه که در حال حاضر باید مورد توجه قرار گیرد، توسعه رشته‌های میان‌رشته‌ای است تا خلأهای جامعه را بپوشاند وگرنه صرف ادغام رشته‌های نزدیک به هم نمی‌تواند در رفع بیکاری مؤثر باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که اینستکس شوخی تلخی بیش نیست گفت: به فرض اجرایی‌شدن اینستکس، این سازوکار توانایی ندارد که بخواهد خواسته‌های ما را برآورده کند و دردی از کشور دوا نخواهد شد.
نماینده مجلس با بیان این‌که این بیانیه را برای همه نمایندگان از جمله خود من آوردند گفت: برخی از مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این بیانیه را از قبل آماده کرده و پیش من آورده و با اصرار از ما خواستند که آن را امضا کنیم که البته من امضا نکردم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان خراسان جنوبی به همراه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با وزیر بهداشت مکاتبه و دیدار حضوری داشتند و یکی از مطالبات ما نیز اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در استان بود که به نتیجه رسید و امیدواریم این رشته منشأ خدمات فراوان برای استان باشد.
حجت‌الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که همانگونه که حقوق های نجومی را توجیه کرده افزایش حقوق های کم درآمدها را توجیه کرده و همانگونه که حقوق های نجومی را پرداخت کرده اند افزایش حقوق های کم درآمدها را پرداخت کنند.
در نشست علنی مجلس شورای اسلامی صورت گرفت؛
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به عنوان ناظر مجلس در هیئت عالی گزینش انتخاب شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در صحنه نماد عظمت، اقتدار و مردمی بودن انقلاب و الگویی برای دیگر کشورها است.

صفحه‌ها

اشتراک در نماینده مردم بیرجند