نمایش 1 - 10 از 119
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه اعتبار ویژه‌ای برای خراسان جنوبی درنظر گرفته شد که به نوعی رکورد بود. ان‌شاءالله شاهد تحول در حوزه توسعه استان باشیم.
رئیس سازمان برنامه بودجه:
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با توجه به درخواست مسئولان خراسان جنوبی برای پرداخت 200 میلیون دلار منابع ارزی از صندوق توسعه ملی، برای طرح هایی با توجیه اقتصادی امکان پذیر است.
معاون رئیس جمهور در بیرجند:
معاون رئیس جمهور گفت: 940 میلیارد تومان برای زیرساخت ها و توسعه استان در برنامه کوتاه مدت دو ساله در نظر گرفته شده که حداقل 540 تا 560 میلیارد تومان از این اعتبار برای راه و راه آهن در نظر است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های ۳ ساله،دستور وزیر راه و شهرسازی جهت تخصیص اعتبار در بودجه ۹۸ برای موارد جاده‌ای حوزه انتخابیه‌اخذ شد.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی گفت: در سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در حاجی آباد و روستای افین تشییع و خاک سپاری خواهد شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی خبر داد
رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر بیش از 500 پروژه نیمه تمام با پیش‌بینی اعتباری بیش از 20 هزار میلیارد ریال در استان وجود دارد که بیش از نیمی از آن‌ها دارای پیشرفت فیزیکی بالای 50 درصد است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: برای بهره‌برداری از 16 پروژه‌ فرهنگی خراسان جنوبی به بیش از 16 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه‌ها و طرح‌های بیرجند بازدید کرد.
طی بازدید از پروژه آب‌درمانی بهزیستی خراسان جنوبی مطرح شد
معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه گفت: امسال 7 هزار میلیارد تومان برای یارانه مددجویان کشور گذاشته شده بود که سال آینده 8 هزار و 400 میلیارد تومان می‌شود.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور خبر داد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: امروز یک ساختمان آموزشی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در اعتبار