نمایش 1 - 10 از 142
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: برای تامین اعتبار تدوین سند راهبردی امور جوانان مکاتباتی انجام شده اما پیگیری نشده است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فردوس گفت: دو میلیارد و 113 میلیون تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی برای اجرای چهار پروژه ابخیزداری در شهرستان فردوس اختصاص یافت.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوسف گفت: از محل صندوق توسعه ملی بیش از 3 میلیارد تومان اعتبار برای این اداره در نظر گرفته شده که نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش داشته است.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: در خراسان‌جنوبی برای سرمایه‌گذاران مجوزهایی صادر خواهد شد که بتوانند با در اختیار گرفتن این مجوزها فعالیت‌های سرمایه‌گذاری در استان را آغاز کنند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم صحبت‌های مطرح شده در دیدار با معاون اول رئیس جمهور عملی و اعتبارات خوبی برای توسعه زیرساخت‌ها در خراسان‌جنوبی در نظرگرفته شود.
مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور :
مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید کشور گفت: در حوزه معدن آمادگی همکاری با تعاونی ها را داریم به گونه ای که تعاونی معدن به مردم بومی واگذار شود و ۳۰ درصد آورده مردم، ۳۰ درصد بخش خصوصی و ۴۰ درصد سهم صندوق کار آفرینی امید باشد.
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری:
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: بیش از 200 میلیارد تومان اعتبار درخواستی استاندار برای اشتغال روستایی در خراسان‌جنوبی در نظر خواهیم گرفت.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درمیان از اختصاص 13 میلیارد ریال اعتبار به اجرای پروژه های آبخیزداری و منابع طبیعی این شهرستان در سال جاری خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور خبر داد
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان دامپزشکی کشور گفت: برای ساخت آزمایشگاه شرق کشور 7 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است و امیدواریم این آزمایشگاه در هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.
معاون عمرانی و شهرسازی شهرداری بیرجند:
معاون عمرانی و شهرسازی شهرداری بیرجند با اشاره به این‌که برای اجرای این طرح اعتباری درنظر گرفته نشده است، گفت: در حال حاضر از اعتبارات جاری شهرداری برای این پروژه هزینه می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در اعتبار