نمایش 1 - 10 از 110
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور خبر داد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: امروز یک ساختمان آموزشی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شده است.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی خبر داد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: در سال تحصیلی جدید یک هزار و ۱۴۲ دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشکده‌های فنی و حرفه ای خراسان جنوبی پذیرفته شده‌اند.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خبرداد
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان این‌که 3 شرکت پیمانکار مشغول به کار در محور بیرجند قاین، 35 میلیارد تومان طلبکارند گفت: این پروژه به 120 میلیارد تومان هزینه برای تکمیل نیاز دارد.
فرماندار بیرجند:
فرماندار بیرجند گفت: در هفته دولت و روزهای بعد از هفته دولت، 176 پروژه با اعتباری بالغ بر 76 میلیارد تومان در شهرستان بیرجند به بهره‌برداری می‌رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای آبرسانی به سه استان خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان نیاز به کار عملی است اما تاکنون شاهد اقدام عملی در این خصوص نبوده‌ایم و فقط بحث‌های مطالعه و نرم‌افزاری مطرح شده و کار سخت‌افزاری برای آبرسانی از سوی دریای عمران دیده نمی‌شود.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند گفت:اختصاص اعتبار به بافت های فرسود و ناکارآمد و اجرای عملیات روکش آسفالت از دیگر برنامه های شهرداری است که به زودی در این راستا اقدام خواهد شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با این‌که خراسان جنوبی در به نتیجه رسیدن طرح آبخیزداری نقش اول را داشته است گفت: آن‌چه در نهایت پیگیری‌ها صورت گرفت، این است که استان خراسان جنوبی در جهت اجرای طرح آبخیزداری هیچ‌گونه محدودیتی در تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ندارد که امید است مسئولان دولتی به این وعده خود عمل کرده و مدیران استانی نیز بتوانند حداکثر برنامه‌ها را برای طرح‌های آبخیزداری اجرا کنند.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان اینکه دانش‌آموزان سرمایه‌های این جامعه هستند، گفت: تربیت این سرمایه‌ها باید در دستور کار اول دولت قرار بگیرد و اعتباراتی جهت برنامه های آموزشی و پرورشی تخصیص پیدا کند اما این تخصیص صورت نگرفته است.
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور بانکی، تامین مالی و سرمایه گذاری خبر داد
مشاور استاندار خراسان جنوبی در امور بانکی، تامین مالی و سرمایه گذاری گفت :سرمایه گذاری برای چهار طرح کلان در خراسان جنوبی 2 هزار و 440 میلیارد ریال و تسهیلات مورد نیاز برای این طرح ها یک هزار و 900 میلیارد ریال بوده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: در جذب اعتبارات از 84 دستگاه اجرایی، 31 دستگاه دارای جذب صفر هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در اعتبار