نمایش 1 - 10 از 113
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: برای بهره‌برداری از 16 پروژه‌ فرهنگی خراسان جنوبی به بیش از 16 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه‌ها و طرح‌های بیرجند بازدید کرد.
طی بازدید از پروژه آب‌درمانی بهزیستی خراسان جنوبی مطرح شد
معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه گفت: امسال 7 هزار میلیارد تومان برای یارانه مددجویان کشور گذاشته شده بود که سال آینده 8 هزار و 400 میلیارد تومان می‌شود.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور خبر داد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: امروز یک ساختمان آموزشی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر با اعتبار ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شده است.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی خبر داد
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: در سال تحصیلی جدید یک هزار و ۱۴۲ دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشکده‌های فنی و حرفه ای خراسان جنوبی پذیرفته شده‌اند.
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی خبرداد
مدیر کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با بیان این‌که 3 شرکت پیمانکار مشغول به کار در محور بیرجند قاین، 35 میلیارد تومان طلبکارند گفت: این پروژه به 120 میلیارد تومان هزینه برای تکمیل نیاز دارد.
فرماندار بیرجند:
فرماندار بیرجند گفت: در هفته دولت و روزهای بعد از هفته دولت، 176 پروژه با اعتباری بالغ بر 76 میلیارد تومان در شهرستان بیرجند به بهره‌برداری می‌رسد یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای آبرسانی به سه استان خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان نیاز به کار عملی است اما تاکنون شاهد اقدام عملی در این خصوص نبوده‌ایم و فقط بحث‌های مطالعه و نرم‌افزاری مطرح شده و کار سخت‌افزاری برای آبرسانی از سوی دریای عمران دیده نمی‌شود.
شهردار بیرجند خبر داد
شهردار بیرجند گفت:اختصاص اعتبار به بافت های فرسود و ناکارآمد و اجرای عملیات روکش آسفالت از دیگر برنامه های شهرداری است که به زودی در این راستا اقدام خواهد شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با این‌که خراسان جنوبی در به نتیجه رسیدن طرح آبخیزداری نقش اول را داشته است گفت: آن‌چه در نهایت پیگیری‌ها صورت گرفت، این است که استان خراسان جنوبی در جهت اجرای طرح آبخیزداری هیچ‌گونه محدودیتی در تخصیص اعتبار از صندوق توسعه ندارد که امید است مسئولان دولتی به این وعده خود عمل کرده و مدیران استانی نیز بتوانند حداکثر برنامه‌ها را برای طرح‌های آبخیزداری اجرا کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در اعتبار