نمایش 1 - 10 از 82
حجت الاسلام رئیسی:
رییس قوه قضاییه گفت: بازدید نمایندگان مجلس از زندان‌ها جهت دنبال کردن مشکلات آن‌ها در مجلس، حتما می‌تواند مشکلات قوه قضاییه در حوزه زندان‌ها از جمله بودجه و اعتبارات و بعضی از مسائل را کاهش دهد.
روحانی در دیدار عیدانه با برخی اعضای دولت و مسوولان کشور:
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت و اهمیت اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین و کمک به خانوارهای ضعیف و متوسط کشور از محل درآمد حاصل از آن، اظهار داشت: این کار به نفع مردم و اقشار تحت فشار جامعه بوده و می‌تواند در حل مشکلات آنان مفید و موثر باشد.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عنوان کرد
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:طی دو هفته آینده جلسه ای در کمیسیون با حضور تمام اعضا برگزار خواهد شد و به مسائل و مشکلات مطرح شده در استان رسیدگی می‌شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اصلاح ساختار بودجه گفت: قرار بود با دستور رئیس مجلس اصلاح ساختار بودجه ظرف 4 ماه عملیاتی شود ولی الان تقریباً 3 ما از آن زمان تعیین شده گذشته ولی هنوز لایحه اصلاح ساختار بودجه کشور به مجلس نرسیده است.
بررسی مهلت 4 ماهه رهبر انقلاب برای اصلاح ساختار بودجه؛
کارشناسان می‌گویند دستور رهبر معظم انقلاب برای اصلاح ساختارهای بودجه‌ریزی کشور در عرض 4 ماه، برکات فراوانی دارد از جمله اینکه لابی‌گری برای تخصیص بودجه و رانت شبه‌دولتی‌ها را از بین می‌برد.
رئیس دانشگاه بیرجند مطرح کرد
رئیس دانشگاه بیرجند سهم دانشگاه بیرجند از طرح توازن را صفر بیان کرد و گفت: در همین زمینه مبلغ 7 میلیارد و 688 میلیون تومان از بودجه دانشگاه کسر شده است.
چرا مدعیان اصلاحات و اعتدال علیه بودجه نهادهای دینی عوامفریبی می‌کنند؟
امسال نیز با فرا رسیدن موعد بررسی بودجه بار دیگر مدعیان اصلاحات و اعتدال جنجال‌سازی علیه نهادهای خاص فرهنگی و دینی را آغاز کردند. حال آنکه کل بودجه این نهادها یک دهم درصد بودجه عمومی کشور است! این جنجال‌ها حاشیه امن و پوششی برای عدم توجه به بودجه‌های کلانی است که در بخش‌های دیگر و عمدتاً دولتی هزینه می‌شود.
طرح تحول در نظام سلامت با سه رویکرد حفاظت مالی از مردم، ایجاد عدالت در دسترسی به خدمات سلامت و همچنین ارتقای کیفیت خدمات اجرا شد؛ متاسفانه با گذشت چند سال از اجرای این طرح، شاهد بودیم که بار مالی زیادی از سوی مجریان به دولت تحمیل شد و در این میان پزشکان و متخصصان تنها کسانی بودند که از این طرح سود بردند.
رئیس شورای اسلامی روستای خیرآباد مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی روستای خبرآباد گفت: دراین منطقه سمت مرز چاه حفر کرده‌اند که این چاه‌ها حدود 20 کیلومتر با خیرآباد فاصله دارد چاه‌های حفر شده به آب رسیده اما سر چاه‌ها بسته است واجازه مصرف برای کشاورزی و آشامیدن به مردم نمی‌دهند.
توسط نماینده مجلس انجام می‌شود
نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که در صورت تصویب طرح تعداد نمایندگان استان پنج نفر می‌شود، گفت: هر نماینده می‌تواند یک موتور برای توسعه باشد به شرطی که مدیران بتوانند از ظرفیت نمایندگان استفاده کنند و پیگیری صورت گیرد.

صفحه‌ها

اشتراک در بودجه