نمایش 1 - 10 از 17
حال و هوای حرم حضرت معصومه (س) در شهر مقدس قم در آستانه دهه کرامت
رهبر انقلاب در دیدار مسئولان قوه قضائیه:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.
سرلشکر سلامی در کنگره 5400 شهید کردستان:
سرلشکر سلامی گفت: امروز صبح نیروی هوافضای ما یک فروند هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین آمریکا را شجاعانه سرنگون کرد. این منش و روش و قاعده ملت ایران در برخورد با دشمنان ما است. سرنگون کردن هواپیمای جاسوسی آمریکا حاوی یک پیام واضح و آشکار و صریح و دقیق بود و آن اینکه مدافعان مرزهای ایران اسلامی در برابر تعرض هر بیگانه ای عکس العمل تمام کننده و مقتدرانه خواهد داشت و هر دشمنی به مرزهای ما تعرض کند نابود خواهد شد.
صبح امروز صورت گرفت؛
کارگران خط تولید کارخانه کاشی نیلوفر بیرجند در اعتراض به عدم پرداخت 9 ماهه حقوق خود تجمع اعتراضی ایجاد کردند.
طی بیانیه ای
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برای حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان پیام دعوتی صادر کرد.
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: در ماه رمضان 9 گروه جهادی اعزام خواهند شد و بقیه گروه‌ها نیز بعد از ماه مبارک در طول تابستان، اوایل ترم تحصیلی جدید و بازه زمانی بین دو ترم در بهمن ماه اعزام خواهند شد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی:
مدیر آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: گردهمایی بزرگ ویژه‌ی رزمندگان عملیات بیت‌المقدس برگزار کنیم که ایثارگران و جانبازان گمنام هم مورد تجلیل قرار بگیرند چراکه این افراد حتی بر اساس اعتقاداتشان به بنیاد شهید مراجعه نکرده‌اند.
مسئول بسیج مداحان خراسان جنوبی:
مسئول بسیج مداحان خراسان جنوبی از برگزاری جشن میلاد کوثر در بیرجند با حضور آیت‌الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان خبر داد.
فشار خون بالا یک بیماری جدی است که می تواند به بیماری های قلبی، سکته مغزی و نارسایی کلیه منجر شود.
این لپ‌تاپ با نام XO - infinity پنج قسمت اصلی متشکل از پردازنده، باتری، دوربین، نمایشگر لمسی و ماژول وایرلس دارد که کودک می‌تواند با کار گذاشتن هر کدام از این قطعات در جای خود، لپ‌تاپ ارزان‌قیمتش را راه بیندازد.

صفحه‌ها

اشتراک در خاروستان