نمایش 1 - 10 از 555
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: طی هفته گذشته 95 تصادف در جاده‌های خراسان‌جنوبی به وقوع پیوست که 5 مورد این تصادفات منجر به فوت شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که نقش آزادگان در دوران دفاع مقدس و اسارت محو شدنی نیست، گفت: طبق مطالعات انجام شده اگر امروز قدرت‌های جهان از آن‌‌ها می‌ترسند به دلیل صبر، حوصله و اراده اسوه‌های ایمان است.
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان این‌که بعد از انقلاب اسلامی، مساجد حیات تازه‌ای گرفتند، گفت: مساجد در تشکیل انقلاب، ثبیت آن و در جنگ تحمیلی بسیار موثر بودند.
معاون آموزش و پژوهش هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون آموزش و پژوهش هلال احمر خراسان‌جنوبی از برگزاری طرح آموزش کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات به کارکنان وظیفه نیروهای مسلح خبر داد.
گفت‌وگوی خاورستان با واسطه‌گری که 100 زندگی موفق برقرار کرد؛
تسهیل‌کننده ازدواج گفت: تاکنون بیش از 100 زوج جوان را به هم معرفی کردم و با یکدیگر ازدواج کردند و همه تا این لحظه موفق بوده‌اند.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طی سه روز آینده وضعیت جوی در اغلب ساعات آرام پیش‌بینی می‌شود، گفت: برای مرز شرقی استان در این مدت وزش تندباد لحظه‌ای و گرد و خاک قابل پیش‌بینی است.
صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی؛
"رفع عطش استان با پیگیری وزیر"، "اشتراک‌های محور شرق" و "وزیر پیگیر" عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان‌جنوبی هستند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی گفت: طرح آبرسانی به ۲۰ روستای استان با هزینه کرد ۱۹۱ میلیارد و ۷۶۴ میلیون ریال آماده بهره‌برداری است که با افتتاح این طرح‌ها یک هزار و ۱۸۰ خانوار از آب شرب برخوردار می‌شوند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسانی که می خواهند ولایت دینی داشته باشند هرگز شیفته دنیا نمی‌شوند و دنیا برای آنها وسیله‌ای برای بندگی خدا و خدمت به خلق است.
شهردار بیرجند:
شهردار بیرجند گفت: پنجاهمین جلسه ملاقات مردمی خارج از وقت تعیین شده برگزار شد.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان‌جنوبی