نمایش 1 - 10 از 850
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
لطفی گفت: با توجه به ادامه فعالیت سامانه بارشی طی امروز بارش‌ها در برخی نقاط نیمه شرقی و امشب در نیمه جنوبی استان متمرکز خواهد بود.
معاون صنایع دستی خراسان‌ جنوبی خبر داد
عباس‌زاده با اشاره به استقبال بی نظیر مردم بیرجند از چهارمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی استان گفت: سرویس حمل و نقل عمومی با همکاری شهرداری بیرجند از میدان ابوذر آماده جابجایی شهروندان به سمت نمایشگاه است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی خبر داد
سلم‌آبادی گفت: برخی از غرفه داران کمیته تنها در یک روز بیش از 30 میلیون ریال فروش داشته اند که نشان از استقبال بالای مردم از صنایع دستی دارد.
رئیس دانشگاه بزرگمهر قاین:
شفیعی گفت: تلاش تمام مسئولان فرهنگی دانشگاه‌ها جذب حداکثری دانشجویان، ایجاد فضای نشاط و امیدواری به نسل جوان و فاصله گرفتن از فضای خمودگی و ناامیدی است.
سرپرست اداره میراث فرهنگی و گردشگری زیرکوه خبر داد
سروش گفت: شهرستان زیرکوه امسال با سه غرفه در رشته های سبد بافی و گوهر تراشی در چهارمین نمایشگاه ملی خراسان جنوبی حضور دارد.
شهردار میبد، اعضای شورای اسلامی شهر و برخی از معاونین و مدیران شهرداری میبد از پروژه های شهرداری بیرجند بازدید و از نزدیک با روند پیشرفت برخی پروژه های این شهرداری آشنا شدند.
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی:
نخعی با بیان اینکه صنایع دستی نقش تاثیرگذاری در اقتصاد بانوان خراسان جنوبی دارد، گفت: صنایع دستی راهی برای توسعه مشاغل خرد و حركت به سمت اقتصاد مقاومتی است.
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فردوس خبر داد
صداقت از فعالیت ۸۵۰ کارگاه صنایع دستی در این شهرستان خبر داد و گفت: پنج غرفه از فردوس در چهارمین نمایشگاه صنایع دستی شرکت کرده اند.
گزارش؛
معلولان دارای ظرفیت‌ها و توانمندی‌های عظیم بالقوه‌ای هستند که این توانمندی‌ها در مراکز حرفه‌آموزی شکوفا می‌شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
میرجعفریان گفت: از هنرمندان بومی خواستاریم در هر رشته ای که فعالیت دارند، به معرفی برندهای استان بپردازند.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان‌جنوبی