نمایش 1 - 10 از 312
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: از ابتدای آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشار خون تاکنون بیش از 195 هزار نفر از مردم خراسان‌جنوبی مورد غربالگری فشارخون قرار گرفته‌اند.
مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی:
مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی گفت: سال گذشته 57.9 درصد علت فوت در خراسان‌جنوبی ناشی از حوادث ترافیکی بوده است.
جانشین رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی از وقوع 64 فقره تصادف در جاده‌های خراسان جنوبی طی هفته گذشته خبر داد و گفت: جمع تخلفات هفته گذشته 11 هزار و 874 فقره بوده است.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی خبر داد
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان جنوبی گفت: تاکنون 475 رای جایگزین حبس در محاکم قضایی نیروهای مسلح خراسان‌جنوبی صادر شده است.
کسب افتخاری دیگر برای ورزش خراسان جنوبی؛
غلامرضا رضائی رئیس هیئت کونگ‌فو خراسان‌جنوبی به عنوان پیشکسوت برترکونگ‌فوتوآ کشور معرفی شد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به اینکه در الگوی نقشه‌های پیشیابی تغییر عمده‌‌ای دیده نمی‌شود و کماکان برای امروز و فردا گاهی وزش تندباد و گردو خاک و در برخی نقاط وزش باد لحظه‌ای پیشبینی می‌شود.
دبیر ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
دبیر ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: طرح اوقات فراغت تابستان امسال در بیش از 170 پایگاه برای دانش آموزان برگزار خواهد شد.
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: 18 هزار و 416 دانش‌آموز دختر و پسر دوره ابتدایی خراسان جنوبی با 4 هزار و 454 اثر در نهمین جشنواره جابربن حیان شرکت کردند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی گفت: به همت خیرین ورزش یار، بنیاد مستضعفان و حمایت دولت توانسته ایم در حال حاضر 155 طرح ورزشی رو باز و سر پوشیده در نقاط مختلف استان را به مرحله آماده سازی برسانیم که با توجه به اعتبارات ملی و استانی تا سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان‌جنوبی خبر داد
14 پایگاه طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستان از روز گذشته در خراسان‌جنوبی فعالیت خود را آغاز کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان‌جنوبی