نمایش 1 - 10 از 257
گزارش/
امسال که کشور ما دچار مسئله سیل شده چه خوب است بخشی از خیرات روز برات به هم‌وطنان گرفتار در سیل داده شود چراکه بهترین نوع خیرات است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه(ع) خراسان‌جنوبی:
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن‌الائمه (ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه راهبرد ارتش در کنار مردم بودن است، گفت: بزرگترین دستاورد ارتش جمهوری اسلامی ایران تحقق بخشیدن به شعار" ارتش برای ملت ارتش فدای ملت" در29 فروردین سال 58 بود که اکنون نیز به آن عمل می‌کند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه ویرانگرتر از سیل خوزستان و لرستان سیل فرهنگی فضای مجازی است که از آن طرف آب‌ها مدیریت می‌شود، گفت: جوانان ما در معرض سیل تهاجم فرهنگی هستند ما از دولت می‌خواهیم جلوی فضای مجازی افسار گسیخته و بی اخلاق مدیریت شده از سوی دشمنان را بگیرد وگرنه مردم از این قصور نخواهند گذشت.
جانباز، آزاده و از بازنشستگان ارتش در خراسان‌جنوبی:
جانباز، آزاده و از بازنشستگان ارتش در خراسان‌جنوبی گفت: ارتش چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن، در مشکلات مختلف از جمله بلایای طبیعی و در عرصه‌های مختلف، ارتش خود را از مردم جدا ندارد و خود را از جنس مردم می‌دانند.
مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان‌جنوبی گفت: جمعیت جوانان سرزمین خورشید بزرگترین مؤسسه فرهنگی خراسان‌جنوبی است که طی فعالیت 12 ساله خود توانسته بیش از 4 هزار جوان را جذب و سازماندهی کند.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: فعالیت سامانه بارشی در منطقه به پایان رسیده است اما تا ظهر امروز در برخی نقاط شرق و شمال شرق استان بارش پراکنده قابل پیش‌بینی است.
سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی خبر داد
سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی از کمک 8.5 میلیارد تومانی به مراکز رشد و فناوری خراسان جنوبی مربوط به مصوبات سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به بنیاد نخبگان این استان خبر داد.
رئیس پلیس‌راه خراسان‌جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بیش از 100 تیم پلیس‌راه در سطح جاده‌های استان مستقر هستند، گفت: پلیس‌راه و سایر امدادگران برای حفظ ایمنی مسافران در جاده‌ها به صورت شبانه روز حضور دارند لذا با آنها همکاری کنند و به توصیه‌های آن‌ها توجه داشته باشند.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه‌ها و خروجی مدل‌های پیشیابی برای 24 ساعت آینده بارندگی‌ها در استان ادامه پیدا خواهد کرد.
در پی وقوع سیل انجام شد؛
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 500 نفر افراد گرفتار در سیلاب رهاسازی و 12 نفر از این افراد از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان‌جنوبی