نمایش 1 - 10 از 170
در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ بنابر آمارهای رسمی نزدیک به ۱۶۰ هزارنفر ناظر مردمی شورای نگهبان، بیش از ۹۰ هزار نفر نماینده ۴ کاندیدا و معادل همین افراد نیز اعضای هیئت های اجرایی پای ۴۶ هزار صندوق رأی بودند.
یادداشت/ عبدالله گنجی
از واژه «براندازیم» که امروز هشتگ اعتراضی به مواضع خاتمی است نباید به سادگی عبور کرد. در کشور انقلاب شده ایران وجود برانداز قابل کتمان نیست اما اینکه براندازان امروز خود را جدا شده از قافله خاتمی می‌دانند درس‌آموز است.
یادداشتی از حجت الاسلام موسی قربانی برای سیاسیون/
اينان حسب ظاهر انتخابات را بهانه ميکنند در حالي که اولا در اين جلسات هيچ حرفي از انتخابات و سياست زده نشده و نمي شود ثانيا هنوز نه به داره و نه بباره و معلوم نيست چه کسي در صحنه خواهد بود.
امام جمعه موقت تهران درباره مردم طبس گفت: این شهر و مردم متدین آن همچون خورشیدی درخشان و نگینی پرافتخار بر کویر ایران می درخشند و نوع مدیریت دینی این شهرستان خود یک الگوی همدلی و همزبانی است.
امام جمعه موقت تهران در جمع مردم طبس:
عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری به خطراتی که امروز جامعه دینی را تهدید میکند اشاره کرد و گفت: دشمن همیشه سعی داشته و دارد تا سفره دین را از کشور جمهوری اسلامی ایران جمع کند و همیشه رسالت استقلال‌زدایی را داشته است.
گزارش کامل و حاشیه های دیدار دکتر عارف با دانشجویان بیرجندی از جنس ضرب و شتم
دیدار دکتر عارف با دانشجویان بیرجندی دارای حاشیه و حوادثی غیر قابل منتظره ای بود که از جمله آن می توان به گوش نکردن مسئولان اجرایی به سخنان دکتر عارف و اجازه ندادن به منتقدین وی برای حضور در سن اشاره کرد.
آیت الله حاج شیخ محمد تقی خاتمی استاد حوزه علمیه زنجان دار فانی را وداع گفت.
اصلاح طلبان امروز به خاطر نداشتن یک رهبر به دنبال رفع حصر موسوی و کروبی نبوده؛ بلکه بیشتر به خاطر ایستادن جلوی نظام جمهوری اسلامی به دنبال رفع حصر سران فتنه هستند.
هاشمی خواستار حضور اصلاح‌طلبان زیر پرچم کارگزاران شد/
نظر هاشمی رفسنجانی درباره نحوه شرکت در انتخابات این است که همه باید زیر پرچم کارگزاران گرد هم جمع شوند تا همه با هم بتوانیم اهدافمان را پیاده و به پیش ببریم.
منتجب‌نیا:
منتجب نیا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اصلاح طلبان با توجه به پیشینه آقایان هاشمی و روحانی، می توانند به طور صرف به آنها اعتماد کنند یا خیر، عنوان کرد: دوره های مختلف تاریخ سیاسی، اقتضاهای خاصی را دارد. یک فرد ممکن است در دوره ای دچار اشتباه شود یا اقتضای زمانی برخی مسائل را ایجاب کند.

صفحه‌ها

اشتراک در خاتمی