نمایش 1 - 10 از 48
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه باید از طریق آموزش‌ها فرهنگ‌ سازی شود که در هر خانواده یک امدادگر باشد، گفت: دانشگاه بهترین بستر برای استفاده از ظرفیت جوانان و ارائه آموزش‌ها بوده چرا که از کانون‌های دانشجویی می‌توان بیشترین بهره‌وری را داشت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با بیان اینکه با توجه به موقعیت شهرستان طبس احداث این پروژه‌ها از اولویت‌هایی بوده که نیازمند توجه و همکاری است، گفت: در سال جاری اعتباری بیش از 330 میلیون تومان از محل فرمانداری برای سوله امدادی طبس پیش‌بینی شده اما هنوز تخصیص نیافته است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: طی هفته گذشته نیروهای هلال احمر به 21 مورد حادثه امدادرسانی کرده‌اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: طی حضور 4 کاروان سلامت نذر آب دو 14 هزار و 621 نفر در خراسان‌جنوبی از خدمات کاروان‌های سلامت نذر آب دو بهره‌مند شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از فعالیت 26 هزار عضو جوان در جمعیت هلال احمر استان خبر داد و گفت: دانش آموزان بخش اعظمی از این اعضا را تشکیل می‌دهند که در کانون های فعال دانش آموزی همکاری دارند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: دختر مفقود شده در روستای نقنج پس از ۱۶ ساعت توسط نیروهای هلال احمر خراسان‌جنوبی پیدا شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی به ۲۵۹ نفر امدادرسانی شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه طی ماموریت‌های هفته گذشته به 96 حادثه دیده امدادرسانی شده، گفت: از این تعداد 82 نفر در حوادث جاده ای، پنج نفر بصورت حضوری و هشت نفر در حوادث شهری خدمات امدادی دریافت کرده‌اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در خصوص پروژه های نیمه تمام در استان، گفت: ۱۴ پروژه نیمه تمام در استان داریم که شامل سوله، آشیانه بالگرد، ساختمان ستادی، مجتمع تجاری_ اداری هلال و ... است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
دومین کاروان نذرآب فردا پنج شنبه از خراسان رضوی مهمان خراسان‌جنوبی می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در شهریاری