نمایش 1 - 10 از 9020
نایب رئیس انجمن علمی جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی ایران شعبه خراسان جنوبی خبر داد
نایب رئیس انجمن علمی جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی ایران شعبه خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی ششم آذرماه امسال مجوز راه‌اندازی شعبه انجمن علمی جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی ایران را دریافت کرده است.
رئیس اتحادیه فرش دستباف خراسان جنوبی:
رئیس اتحادیه فرش دستباف خراسان جنوبی گفت: 50 هزار بافنده خراسان‌جنوبی 110 هزار مترمربع فرش را بافتند.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: هوای استان صاف تا کمی ابری به تدریج با افزایش ابر، افزایش سرعت وزش باد و افزایش نسبی دمای شبانه پیش بینی شده است.
مدیر کل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل بیمه سلامت خراسان‌جنوبی گفت: رویداد هم اندیشی در عرصه بیمه ‌سلامت برگزار می‌شود.
رئیس دانشگاه بیرجند خبر داد
رئیس دانشگاه بیرجند از نامگذاری بلوار و میدان اصلی دانشگاه بیرجند به نام پروفسور گنجی در سال آینده خبر داد و گفت: همچنین یک بنیاد علمی و فرهنگی در پردیس شهدای دانشگاه بیرجند به نام پروفسور گنجی پایه‌گذاری خواهد شد.
ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی در سال جاری با وجود پرکاری مفسدان اقتصادی در سال جاری تنها 5 جلسه تا آذرماه برگزار کرده است.
کارشناس پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: نمایشگاهی با هدف معرفی طرح‌های پژوهشی زیست محیطی در محل اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی برپا شد.
20 نقطه پر تصادف روی جاده‌های استان و نسخه گردشگری حلال برای خراسان جنوبی عناوین صفحه نخست روزنامه‌های امروز خراسان جنوبی هستند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: من به عنوان فردی که می‌خواستم به همراه چند نفر دیگر درباره صندوق ذخیره فرهگیان تحقیق و تفحص کنم از طرف مفسدین اقتصادی که می‌روند آنجا و چنبره می‌زنند که صندوق ذخیره فرهنگیان را غارت کنند تهدید شدم و رسما یک نفر از این افراد برای من شاخ و شانه کشید که اگر بررسی کنید ما چنین و چنان می‌کنیم.
مدیر دفتر بهبود و تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد
مدیر دفتر بهبود و تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اجرای طرح غنی‌سازی آرد با ویتامین D به صورت پایلوت در بیرجند خبر داد و گفت: این طرح در کمیته کشوری غنی‌سازی مواد غذایی مطرح و به تصویب رسیده است.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان جنوبی