نمایش 1 - 10 از 9427
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که افرادی می‌خواهند خواسته‌های غربی‌ها را به مردم تحمیل کنند، افزود: در مقابل آنهایی که می‌خواهند با اسم‌ها، لباس‌ها و عناوین مختلف به دین شما آسیب بزنند سینه سپر کنید و در مقابل آنها بایستید.
مراسم سالگرد شهدای گمنام در خراسان جنوبی صبح امروز در مدرسه علمیه رضویه بیرجند برگزار شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی:
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان‌جنوبی گفت: سیلاب بیش از 13 میلیارد و 400 میلیون تومان به بخش‌های مختلف استان از جمله زیرساخت‌ها و بخش کشاورزی خسارت وارد کرده است.
مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی گفت: ذخیره سازی 900 تن میوه شب عید در استان از چند روز گذشته آغاز شده است.
" منع ادارات از برگزاری همایش در هتل‌ها و نقاط مجلل"، " باز هم فراموشی خراسان جنوبی؟" و "خیران امنیت‌ساز" عناوین صفحه نخست روزنامه2های امروز خراسان جنوبی هستند.
18 دستگاه اتوبوس خریداری شده شهرداری بیرجند از شرکت ایران خودرو دیزل تعیین تکلیف شدند و تا پایان سال تحویل شهرداری بیرجند می‌شوند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی گفت: سند توسعه شهرستان‌های استان مورد بازنگری قرار می‌گیرد تا در ماه‌های آینده این سند به صورت همگن برای 11 شهرستان تصویب و الگویی برای توزیع اعتبارات استانی باشد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبرداد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به نقشه‌های هواشناسی امروز و فردا شرایط جوی برای استان آرام و پایدار پیش‌بینی شده و به لحاظ دمایی از ظهر امروز روند افزایش دمای هوا در استان آغاز می‌شود.
گزارش/
دهیار حاجی‌آباد بیرجند گفت: اداره راه و شهرسازی در خصوص روشنایی بین امیرآباد و حاجی‌آباد اعلام کرد این قسمت در دستور کار ما نیست اما جهت ورودی از پل زیرگذر تا حاجی‌آباد قول دادند در اعتبارات سال آینده برای این قسمت اعتباری را پیش‌بینی کنند.
دبیر نخستین همایش ملی نماز، هویت و جوانان خبر داد
دبیر نخستین همایش ملی نماز، هویت و جوانان گفت: 157 پژوهشگر در این همایش ثبت نام کردند و در نهایت 109 مقاله به دبیرخانه ارسال شد.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان جنوبی