نمایش 1 - 10 از 10728
در نشست مشترک علما، نخبگان و متدین شیعه و اهل سنت خراسان جنوبی مطرح شد؛
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمن برای نابودی اسلام کمر همت بسته لذا باید به ضرورت و به فرموده مقام معظم رهبری هوشمندانه و هوشیارانه متحد شویم و با همدلی به مقابله با دشمنان اسلام برخیزیم.
درپی حادثه صبح امروز؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: چهار تیم امدادی جهت نجات حادثه دیدگان تصادف کیلومتر 25 محور نهبندان به زاهدان به محل حادثه اعزام شدند.
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی خبر داد
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خراسان جنوبی از برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه‌ای تخصصی در بیرجند خبر داد و گفت: در این دوره بیش از 70 نفر از فعالان حوزه سواد رسانه‌ای استان شرکت می‌کنند.
جشن میلاد پیامبراسلام(ص) شب گذشته با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و مسئولان استانی و شهرستانی در مسجدالنبی(ص) اهل سنت بیرجند برگزار شد
در گفت‌وگو با جوان کارآفرین مطرح شد؛
جوان کارآفرین گفت: جوانان منتظر ایجاد اشتغال از طرف دولت و کارهای پشت میزنشینی نباشند بلکه خودشان با همکاری نهادهای حمایتی شرایط ایجاد اشتغال را برای خود و حتی چند نفر دیگر فراهم کرده و به معنای واقعی اقتصاد مقاومتی را عملی کنند.
گزارش/
مصطفی معین یکی از تندروهای چهره‌های اصلاح‌طلبان امروز در دانشگاه بیرجند حضور پیدا می‌کند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبر داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به وقوع چندین زمین لرزه طی ۱۲ ساعت گذشته در خراسان جنوبی گفت: دراین راستا ۵۸ تیم امداد و نجات با ۲۳۷ نفر امدادگر در آماده باش قرار گرفتند.
حماسه‌ای دیگر از مردم خراسان‌جنوبی؛
مردم و دانش آموزان غیور خراسان جنوبی بار دیگر با حضور در راهپیمایی 13 آبان انزجار خود از نظام سلطه طلب غرب را با شعار مرگ برآمریکا اعلام کردند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی گفت: در حقیقت آنچه موجب پیشرفت ما می‌شود نگاه جدی به توانمندی‌های داخلی است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ازعدم اجرای طرح رتبه بندی معلمان از ابتدای مهرماه گلایه کرد و افزود: متاسفانه دولت این طرح را اجرا نکرد.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان جنوبی