نمایش 1 - 10 از 7523
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت:اعتبارات تملک دارایی خراسان جنوبی در سر جمع کشور 13 درصد کاهش داشته است و مجموع اعتبارات 31 استان در قانون بودجه 26.7 درصد کاهش داشته است اما در مجموع اعتبارات خراسان جنوبی با احتساب اعتبارات متوازن افزایش داشته است.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:با توجه به 177 نفر استخدامی برای سال جاری اما خراسان جنوبی بایک هزار و 137 نفر کمبود معلم مواجه است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: در جذب اعتبارات از 84 دستگاه اجرایی، 31 دستگاه دارای جذب صفر هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه راه اندازی سازمان صنفی رسانه یکی از راهکارها برای بهبود وضعیت معیشتی و امنیتی اصحاب مطبوعات است، گفت: مشکل رسانه ای این است که سازمان صنفی در حوزه رسانه نداریم تا بتوان از طریق آن مسایل معیشتی و امنیت شغلی آن ها را هدایت کند.
طی پیامی:
حضرت آیت الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم پرهیزگار و معلم اخلاق حجةالاسلام حاج سید علی‌اکبر حسینی موسوی را تسلیت گفتند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آرمان‌های قوه قضائیه باید در راستای عدالت هزینه شود، گفت: در جامعه به علت عقب‌ماندگی و نفوذ، بی عدالتی به وجود آمده و تمام امید به نقطه‌ای است که حق مردم را بگیرد که همان قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران است.
مدیر کل دادگستری خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه جرائم مربوط به مواد مخدر در راس جرایم کیفری قرار دارد، گفت: سال گذشته بیش از 5 هزار پرونده مواد مخدر در دادگاه‌های انقلاب استان مورد رسیدگی قرار گرفته است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه این آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند، گفت: برخی از جناح‌ها بیانیه صادر کردند که با آمریکا مذاکره کنیم، این حرف‌ها ساده لوحی نیست بلکه خیانت به جمهوری اسلامی است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی بیرجند خبر داد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی بیرجند از آتش سوزی وسیع در پارک جنکلی بیرجند خبر داد.
مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی خراسان‌جنوبی از آزادی 109 زندانی جرائم غیر عمد با بدهی 9 میلیارد و 600 میلیون تومانی در سال گذشته خبر داد و گفت: از ابتدای امسال نیز 18 زندانی جرائم غیرعمد در استان آزاد شدند که پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال 110 زندانی دیگر آزاد شوند.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان جنوبی