نمایش 1 - 10 از 8029
در دیدار مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با مدیران تابعه وزارت نیرو مطرح شد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خاموشی خاموشی‌های اضطراری در بسیاری از نقاط خسارت هایی را به مردم وارد کرده است، گفت: وزارت نیرو باید در خصوص خسارت های وارده به مردم ناشی از خاموشی‌های برق پاسخگو باشد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی خبرداد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیاری از تیرهای برق خراسان جنوبی بر اثر خورندگی شدید، فرسوده شده‌اند، گفت: بیش از 6 هزار تیر برق فرسوده در استان وجود دارد که به بیش از 73 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از راه اندازی 4 مدرسه صدرا در سطح استان خبر داد و گفت:هدف از راه اندازی مدارس صدرا،پرورش مدیران متعهد در این مدارس برای ورود به حوزه های علمیه و مدارس دینی بوده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی خبرداد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه سال 96 نشت یابی خطوط انتقال و توزیع آب در 11 روستا و در سال 97 تا پایان تیرماه در 26 روستا انجام شده است، گفت: 22 درصد روستاهای خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی:
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دمای هوای استان بیش از 1.5 درجه افزایش داشته است، گفت: میزان تبخیر و تعرق استان ما از میانگین کشوری بیشتر و به 92 درصد رسیده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت:در حوزه کار آفرینی نیز دو طرح با اعتبار ۱۳۰ میلیون تومان معرفی شده که یکی طرح ترسیب کربن در شهرستان سربیشه با اشتغال زایی برای ۱۰ نفر و طرح دیگر راه اندازی یک کارگاه ام دی اف در بیرجند است که این طرح نیز برای سه نفر اشتغال زایی خواهد داشت.
مراکز استانی صدا و سیما در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها، علاوه بر رقابتی هنری، از تمهیدات خود برای برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی می کنند.
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی:
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی گفت:در سال های گذشته سرانه هایی برای کانون ها واریز می‌شد اما امسال برای برگزاری کلاس های اوقات فراغت در کانون های استان تا کنون بوجه ای واریز نشده است.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: دمای هوا در خراسان جنوبی از روز پنج شنبه و جمعه به طور نسبی روند کاهشی دارد.
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: جشنواره چهارسوق، چهارشنبه‌شب در محل برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان جنوبی