نمایش 1 - 10 از 10314
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: 25 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای استان به مناسبت هفته ملی مهارت افتتاح می‌شود همچنین مسابقات شهرستانی مهارت در شهرستان‌های سربیشه، نهبندان و بیرجند و میز خدمت و نمایشگاه مهارت و مشاوره – هدایت شغلی در محل نماز جمعه برگزار خواهد شد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: 800 خانواده به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت اخذ پروانه ساخت معرفی شدند اما به جهت تراکم کار بنیاد مسکن تاکنون 247 خانواده مددجویی روستایی موفق به دریافت پروانه شده‌اند.
در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید؛
جهاد در گرمای سوزان کویر و اتمام ساخت مسجد شهرک امام علی(ع) نیازمند همّت مسئولان است از جمله اخباری است که در شماره جدید روزنامه مهرمشرق می‌خوانید.
همزمان با هفته بهزیستی؛
همزمان با هفته بهزیستی و در راستای مسئولیت های اجتماعی سرپرست مخابرات منطقه خراسان جنوبی به همراه جمعی از کارکنان و مدیران ستادی و اعضای شورای فرهنگی با حضور در خانه فرزندان امام علی (ع) شهرستان بیرجند با کودکان و نوجوانان تحت سرپرستی این مرکز دیدار کرد.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بیرجند:
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بیرجند گفت: تا کنون 55 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان بیرجند نقشه برداری شده و 45 هکتار تبدیل به یکپارچه سازی شده است.
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی:
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: از سال 1392 تاکنون حدود 900 هکتار آبیاری تحت فشار در کشور انجام شده است.
کاریکاتور/
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان‌جنوبی گفت:ماهانه 300 میلیون تومان اعتبار برای آبرسانی به روستاها نیاز است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی خبر داد
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی از 12 مصوبه برای شهرستان‌های قاین و زیرکوه طی نتیجه سفر اعضای کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به خراسان‌جنوبی خبر داد.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان خبر داد
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بیرجند و درمیان گفت: چهل‌ودومین دوره مسابقات سراسری اوقاف در مرحله استانی با حضور 39 نفر متسابق از شهرستان‌های بیرجند و درمیان در حال برگزاری است.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم صدا و سیما حتی با مشی و روش آقایانی که شعار روشن فکری می‌دهند سازگار نیست.

صفحه‌ها

اشتراک در خراسان جنوبی