نمایش 1 - 10 از 21
نماینده مردم بیرجند در مجلس
نماینده مردم بیرجند درمجلس:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه به‌دنبال این هستیم تا در بحث موسسه میزان رضایت مردم جلب شود، گفت: بانک صادرات در حال حاضر سود پول مردم را کم می‌کند که این امر سبب نارضایتی مردم شده است.
نماینده مردم بیرجند در مجلس
حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند تأکید کرد:
نماینده مردم بیرجند در مجلس به اهمیت ایجاد دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه و منطقه ویژه اقتصادی در بیرجند اشاره کرد و اظهارداشت: باید این ظرفیت های تقویت شود.
حجت الاسلام عبادی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به هفته وحدت از سوی امام خمینی(ره) اظهارداشت: وظیفه همه ما مراقبت و حذف وحدت و همچنین هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان است.
محمدباقر عبادی
نماینده مردم بیرجند در مجلس در تذکری به وزیر اقتصاد تأکيد کرد: تسريع در حسابرسي و حل مشکلات پديده بسيار ضروري است و هرگونه تأخير موجب خسارتهاي فراوان مالي و روحي به شهروندان عزيز است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خبر داد:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: در دیدار با رییس مجلس مشکلات و درخواست های مردم استان از سازمان منابع طبیعی مطرح و قراراست مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی های لازم در این خصوص انجام دهد.
حجت الاسلام عبادی در ویژه برنامه غدیر در دفتر امامت جمعه بیرجند:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر میخواهیم پاسپورت ایرانی عزت داشته باشد،راهش گردن کج کردن در مقابل آمریکا نیست، اظهارداشت: دستگاه دیپلماسی کشور در قضیه منا ضعیف عمل کرده است.
زورخانه امیرعرب
نماینده مردم بیرجند در مجلس با حضور در زورخانه امیرعرب مرکز استان با رئیس و ورزشکاران هیأت پهلوانی دیدار کرد.
موسسه میزان
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
نماینده مردم بیرجند در مجلس با اشاره به جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیرعامل بانک صادرات گفت: مسئولان قول داده اند حداکثر طی دو ماه کلیه طلب مردم از موسسه میزان را پرداخت خواهند کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند در مجلس گفت: توجه و حمایت مسئولان از زیرساخت‌های فرهنگی استان بسیار حائز اهمیت است و صنعت چاپ و نشر استان از ظرفیت‌های بالایی برخوردار و نیازمند حمایت و پشتیبانی است.
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
حجت‌الاسلام عبادی خاطرنشان ساخت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، مردمی‌ترین نیروی نظامی در دنیا است و در دل مردم جای دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در محمدباقر عبادی