نمایش 1 - 10 از 53
رئیس قوه قضائیه مطرح کرد
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: رئیس دستگاه قضا ضمن اعلام این خبر که آیین‌نامه اجرایی قانون رسیدگی به اموال مسئولان به زودی ابلاغ می‌شود، عنوان کرد که وجود نقص در قانون دلیلی برای عدم اجرای آن نیست.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی
حجت الاسلام حاج شیخ احمد مروی با حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.
با صدور پیامی انجام شد؛
رئیس قوه قضاییه از سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استان های سیل زده خواست تا ضمن حضور فوری در مناطق سیل‌زده، ابعاد حادثه را مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند.
رئیسی:
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دستگاه قضایی کشور با حضور جمع کثیری از مسئولان آغاز شد.
سرپرست دفتر آستان قدس در خراسان جنوبی خبر داد
سرپرست دفتر آستان قدس در خراسان جنوبی گفت: از آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، دعوت کرده ایم تا در دهه مبارک فجر و به عنوان سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن به خراسان جنوبی سفر کند.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: در حوزه گره گشایی از مشکلات مردم همگان مسئول هستند و باید به دور از هرگونه جناح بندی سیاسی، با انسجام و اتحاد برای خدمت به مردم تلاش کنیم.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی:
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی گفت: برآورد هزینه ساخت کامل و محوطه سازی بقعه امامزادگان باقریه حدود 12 میلیارد تومان است.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ترور شخصیت کاری می کند که جای کفر و ایمان را عوض می کند و نام ایمان را طوری در مردم جلوه می دهد که امام مجتبی خانه نشین می شود.
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با روحانیون؛
تولیت آستان قدس رضوی گفت: امیدواریم دوباره هم زمینه سفر و حضور قدوم بابرکت مقام معظم رهبری به استان فراهم شود؛ که فکر کنم زمینه این حضور وجود داشته باشد.
مقصودلو عنوان کرد: تشکر می‌کنم از آقاى رئیسى عزیز، همین که ایشان راجع به من حرف می‌زنند برای من افتخار است و چه برسد که تعریف هم بکنند. من کوچیک‌تر از این حرف‌ها هستم و همه سعى و تلاشم این است که فقط بتوانم مفید باشم.

صفحه‌ها

اشتراک در رئیسی