نمایش 1 - 10 از 55
رئیس قوه‌قضاییه؛
رئیس قوه قضاییه، حربه امروز دشمنان ایران و در راس آنها آمریکا را برای عقب راندن و تسلیم کردن جمهوری اسلامی، ناامیدسازی مردم و ایجاد یأس برشمرد و هماهنگی، همدلی، همکاری و هم اندیشی همه قوا را راهبردی ضروری توصیف کرد.
رئیس قوه قضاییه در مراسم تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید دیوان عالی کشور مطرح کرد:
آیت‌الله رئیسی احیای ظرفیت‌های دیوان عالی کشور و تسریع و دقت در رسیدگی‌ها را مورد تأکید قرار داد و گفت: در بحث رسیدگی‌ها نه دقت فدای سرعت شود و نه سرعت فدای دقت.
رئیس قوه قضائیه مطرح کرد
عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: رئیس دستگاه قضا ضمن اعلام این خبر که آیین‌نامه اجرایی قانون رسیدگی به اموال مسئولان به زودی ابلاغ می‌شود، عنوان کرد که وجود نقص در قانون دلیلی برای عدم اجرای آن نیست.
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی
حجت الاسلام حاج شیخ احمد مروی با حکم رهبر معظم انقلاب به تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.
با صدور پیامی انجام شد؛
رئیس قوه قضاییه از سازمان بازرسی کل کشور و مسئولان قضایی استان های سیل زده خواست تا ضمن حضور فوری در مناطق سیل‌زده، ابعاد حادثه را مورد نظارت و ارزیابی قرار دهند.
رئیسی:
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید دستگاه قضایی کشور با حضور جمع کثیری از مسئولان آغاز شد.
سرپرست دفتر آستان قدس در خراسان جنوبی خبر داد
سرپرست دفتر آستان قدس در خراسان جنوبی گفت: از آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، دعوت کرده ایم تا در دهه مبارک فجر و به عنوان سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن به خراسان جنوبی سفر کند.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: در حوزه گره گشایی از مشکلات مردم همگان مسئول هستند و باید به دور از هرگونه جناح بندی سیاسی، با انسجام و اتحاد برای خدمت به مردم تلاش کنیم.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی:
مدیرکل اوقاف و امورخیریه خراسان جنوبی گفت: برآورد هزینه ساخت کامل و محوطه سازی بقعه امامزادگان باقریه حدود 12 میلیارد تومان است.
تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ترور شخصیت کاری می کند که جای کفر و ایمان را عوض می کند و نام ایمان را طوری در مردم جلوه می دهد که امام مجتبی خانه نشین می شود.

صفحه‌ها

اشتراک در رئیسی