نمایش 1 - 10 از 21
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: تحریم‌ها نشان داد که ما چه میزان وابستگی‌هایی به نظام سلطه داریم که با جدا شدن از آنها می‌توانیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را کامل‌تر کنیم.
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی پبش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از رونمایی تازه‌ترین آثار شاعران حوزه هنری استان خبر داد.
در جلسه برنامه‌ریزی ستاد هماهنگی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی مطرح شد
در این جلسه مقرر شد میدانی به نام 7 بهمن در شهر بیرجند نامگذاری شود و روز 7 بهمن به عنوان روز شاخص در تاریخ انقلاب اسلامی در بیرجند معرفی شود که مقرر شد این دو موضوع جهت تصویب در شورای فرهنگ عمومی خراسان جنوبی مطرح و بررسی شود.
در نشست خبری جشنواره ملی تالاب کجی نهبندان مطرح شد
مدیر کل محیط زیست خراسان‌جنوبی گفت: تالاب کجی نهبندان یکی از کانون‌های فرسایش بادی بوده و اگر مورد توجه قرار نگیرد به کانون گردوغبار تبدیل می‌شود.
مسئول حوزه هنری خراسان‌جنوبی:
مسئول حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: در نهمین دوره جشنواره فیلم مردمی عمار بیش از ۱۵ اثر از استان خراسان‌جنوبی به این جشنواره ارسال شده است‌.
در نشست خبری اجلاسیه شهدای هنرمند خراسان‌جنوبی مطرح شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: اجلاسیه 36 شهید هنرمند خراسان جنوبی با حضور یکی از مبارزان انقلابی یمن برگزار می‌شود.
اکران فیلم های نوروزی
فیلم های به وقت شام و لاتاری که در سینماهای بیرجند در حال اکران است مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفته است.
کجید کریمیان
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: درهفته هنر انقلاب اسلامی و گرامیداشت شهید آوینی 150 برنامه با مشارکت و همکاری دستگاههای اجرایی، فرهنگی و نهاد های دولتی در استان برگزار می‌شود.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: بزرگداشت مراسم 7 بهمن ماه برای دومین سال در بیرجند، روز شنبه هفتم بهمن ماه جاری ساعت 18 در سینما بهمن بیرجند برگزار می شود.
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی:
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی بر بیان تاریخ انقلاب در بیرجند در مراسم‌های مختلف دهه فجر تأکید کرد و گفت: یک‌سوم شهر بیرجند در آن زمان، پادگان و بقیه آن زیر سیطره خاندان علم بوده بنابراین ارزش تظاهرات در چنین شهری دو برابر تظاهرات در شهرهای دیگر کشور بوده است.

صفحه‌ها

اشتراک در کریمیان