نمایش 1 - 10 از 27
استاندار خراسان جنوبی مطرح کرد
استاندار خراسان جنوبی گفت: سرمایه‌گذاری که 7 میلیارد دلار می‌خواهد سرمایه‌گذاری کند، حدود 8 ماه است که معطل مانده است. نمی‌دانم آیا سطح 7 میلیارد دلار کم است؟!
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بخشی از سود بانکی که در مقابل تسهیلات پرداختی به پیمانکار انجام می‌شود، از محل وجوه استان توسط استانداری تأمین می‌شود که مشکلات را کم‌تر خواهد کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی با بیان این‌که مطالبه‌گری در حوزه‌های مختلف وجود ندارد و پیگیری‌ها در استان ضعیف است گفت: ندایی از سوی مدیران نشنیدم و منِ استاندار باید مسائل را پیگیری کنم.
محمدمهدی مروج‌الشریعه
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی در خصوص پروژه‌هایی که قرار است با همکاری ایدرو اجرایی شود گفت: این فهرست درخورِ شأن خراسان جنوبی که ظرفیت‌های معدنی در آن بالاست، نیست و جمع‌بندی ایدرو قابل قبول نیست.
در کارگروه میراث فرهنگی خراسان جنوبی مطرح شد
مجتمع آبگرم لوت از موارد پربحث میان مسئولان در کارگروه میراث فرهنگی خراسان جنوبی بود که مسئولان استانداری بر رفع مشکلات سرمایه‌گذار این مجتمع تأکید کردند اما معاون فرماندار خوسف از اقدامات این سرمایه‌گذار به شدت انتقاد کرد.
استاندار خراسان جنوبی:
استاندار خراسان جنوبی گفت: توسعه سرمایه گذاری و حمايت از سرمايه گذاران را يکي از مهمترين راه هاي ايجاد اشتغال و رونق اقتصادي است که باید مديران کل در سطح استان و روساي ادارات در شهرستان ها با تمام وجود و استفاده از تمامي ظرفيت هاي کاري و اداري در اين زمينه ورود كنند.
رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:
رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: سیستم اداری باید در خدمت سرمایه گذاران باشد و موانع را از سر راه آنها بردارد.
دور دوم سفر هیئت دولت به خراسان جنوبی/27
رئیس جمهور گفت: در صورت جذب سرمایه گذار و فاینانس برای پروژه راه ‌آهن شرق کشور و خراسان جنوبی، دستورات لازم برای تسریع در اجرای این پروژه را از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی صادر خواهد کرد.
چوب بانک صنعت و معدن لای چرخ صنعت قاین/
سرمایه گذار بخش خصوصی می گوید: باور کنید از این همه رفتن وآمدن خسته شده ام.آیا وجدانا درست است که این همه سرمایه ملی دراین منطقه محروم خاک بخورد.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت:آنطور که انتظار می رفت، استان در این 12 سال توسعه نداشته و بیشتر استقرار ادارات مدنظر مسئولان بوده است و تلاش خود را تنها به این حوزه اختصاص دادند.

صفحه‌ها

اشتراک در سرمایه گذار