نمایش 1 - 10 از 112
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان این‌که بعد از انقلاب اسلامی، مساجد حیات تازه‌ای گرفتند، گفت: مساجد در تشکیل انقلاب، ثبیت آن و در جنگ تحمیلی بسیار موثر بودند.
کارشناس سیاسی:
کارشناس سیاسی با بیان این‌که مقاومت یکی از مبانی و بنیان‌های اساسی هر انسان آزاده‌ای در دنیا است، گفت: در بحث مقاومت ممکن است تعدادی از افراد یا مقداری از سرزمین شما هزینه شود اما با مقاومتی که شکل می‌گیرد انسان‌های آزاده حاضر نیستند به راحتی مبانی خود را به دست دشمن بدهند.
اندر حکایت تربیت شهروند جهانی در قالب یک سند پرحاشیه؛
یکی از مواردی که در چند ساله اخیر بسیار قابل توجه بوده و اعتراضات و واکنش های زیادی را در سطوح مختلف اجتماعی و سیاسی در برداشته پذیرش و اجرای سند ۲۰۳۰ در کشور توسط دولت بوده است. سندی که به طور خلاصه می توان گفت در راستای حرکت کشورها به سمت جهانی شدن با محوریت فرهنگ غرب و یا همان ایجاد نظم نوین جهانی با معیارهای ارائه شده از طرف غرب و زدودن تفکر اسلامی و از بین بردن جریان ناب معنوی تلاش می کند.
به همت سازمان فضای مجازی بسیج؛
مدیر مرکز تربیت و آموزش سازمان فضای مجازی بسیج گفت: سازمان فضای مجازی بسیج به دنبال آن است که در سطح جامعه حرکتی راهگشا و مردمی را در حوزه سواد رسانه راه اندازی کند که حاصل آن یادگیری استفاده صحیح و کامل از رسانه است.
عکس‌نوشته/
در عکس‌نوشته‌های زیر، مقایسه نتیجه پیروی از ولایت‌فقیه و نتیجه پیروی از آمریکا را مشاهده می‌کنید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مطرح کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: میزان دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی در سال 1357 کمتر از 15 درصد بود اما هم‌اکنون به 100 درصد رسیده است.
22 بهمن باشکوه/5/ وزیر اطلاعات در مراسم 22 بهمن بیرجند:
وزیر اطلاعات گفت:همزمانی سالگرد انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه، همزمانی معناداری است چراکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از نهضت فاطمی و ثمره این نهضت است.
قالیباف در برنامه بدون توقف:
عضو مجمع تشخیص نظام با اشاره به الهی و مردمی بودن انقلاب اسلامی تأکید کرد: به دلیل فاصله گرفتن از باورها و مبانی انقلاب، در دهه هفتاد مسیری آغاز شد که آن مسیر با مبانی دهه اول انقلاب سازگاری نداشت و مشکلات کشور از آنجا آغاز شد.
گزارشی از دستاوردهای امنیتی انقلاب اسلامی؛
تقویت محور مقاومت سبب ایجاد بازیگری قوی در برابر رژیم‎‌های استکباری جهانی در منطقه خاورمیانه شده است، به طوری که امنیت و ثبات بیشتری را به این منطقه تزریق کرده است.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند با بیان این‌که از طرح‌های اولیه دشمن ترور شخصیت‌های فهیم، آگاه و مکتب شناس است و مغز مطهری‌ها و بهشتی‌ها را هدف قرار داده است، گفت: دشمن می‌خواهد فرصت اندیشه و فکر را از جامعه بگیرد تا بر آن سلطه پیدا کند.

صفحه‌ها

اشتراک در انقلاب اسلامی