نمایش 1 - 10 از 103
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی گفت: اعتبارات بخش راه در سال گذشته 60 میلیارد تومان بوده که این اعتبارات در سال جاری سه برابر رشد داشته و به 170 میلیارد تومان رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی:
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: اولویت وزارت راه و شهرسازی بر این است که راه آهن شرق کشور از خراسان‌جنوبی و بیرجند عبور کند و آن را باصرفه‌ترین راه و مسیر می‌داند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی خبر داد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: برای پروژه راه آهن بیرجند به یونسی از قبل چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص داده شده بود که در طی دو هفته گذشته ۲۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به این تخصیص افزوده شد.
در نشست خبری تشریح شد؛
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: 2 میلیون یورو برای آسفالت جاده ماهیرود- فراه در نظر گرفته شده و یک قطعه 30 کیلومتری جدید آماده آسفالت است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه وصل خراسان جنوبی به خط ریلی کشور که دو سال پیش کلنگ آن زده شد و با برگزاری مناقصه آن و برنده شدن شرکت ویسا، در آینده نه چندان دور شاهد عبور خط ریل راه آهن از استان به سمت زاهدان خواهیم بود.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: تعداد مجموع مسکن موجود در استان ۲۱۴ هزار واحد است که در شرایط فعلی۱۰ هزار واحد مسکن در بخش شهری و روستایی استان کمبود داریم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مناقصه برای اجرای عملیات راه آهن در خراسان جنوبی انجام شد و شرکت ویسا برنده این مناقصه بود.
گزارش/
مسئولان با نزدیک‌شدن به انتخابات وعده ریل‌گذاری راه‌آهن را داغ‌تر از گذشته بیان می‌کنند. این وعده معتمدیان به وعده پرویزی شباهت دارد.
30 مرداد سرسید سه ماهه وزیر؛
در حالی امروز 30 مرداد سالروز وعده وزیر راه و شهرسازی و استاندار به خراسان جنوبی مبنی بر کلنگ زنی راه اهن در این استان است متاسفانه این وعده برای استان محقق نشد.
استاندار خراسان جنوبی خبر داد
استاندار خراسان جنوبی گفت: اعتبار مورد نیاز اجرای تمام پروژه را چهار هزار میلیارد تومان پیش بینی شده و امیدواریم بعد از چهار سال با کمک منابع مالی دولت و تلاش شرکت های کنسرسیومی سوت قطار در استان شنیده شود.

صفحه‌ها

اشتراک در راه آهن