نمایش 1 - 10 از 12
سند هزینه‌کرد ۱۰۷ میلیون تومانی مدیرعامل همراه اول برای هواپیمای اختصاصی آذری جهرمی در سفر به بیرجند منتشر شد.
دریافت حقوق نجومی از سوی گلزاده کرمانی تنها اقدام وی برای به قهقرا بردن این فروشگاه زنجیره ای نبود و نقش آفرینی مستقیم دستگاه‌های دولتی در انتصاب مدیر نجومی‌بگیر مشخص کرد که این مجموعه جزو شرکت های زیان نیز شده است. مسئله ای که در همان برهه افراد بسیاری زیان ده شدن این فروشگاه را به دلیل سوء مدیریت رخ داده توسط گلزاده قلمداد کردند.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان‌جنوبی از ثبت 277 فقره طلاق در دو ماه ابتدایی امسال خبر داد و گفت: 140 فقره طلاق در دو ماه ابتدایی سال 96 ثبت شده که متأسفانه امسال 97 درصد رشد داشته است.
با حذف محدودیت پرداخت حق اولاد به دو فرزند، انتظار می‌رود دریافتی مشمولان قانون کار دارای بیش از دو اولاد در سال جاری، به ازای هر فرزند ماهیانه ۸۱۲۱۶ تومان افزایش یابد.
ناگفته‌های زاکانی از آنچه در "کمیسیون برجام" گذشت /
سردار وحیدی به نمایندگی از ستاد کل نیروهای مسلح آمدند و در جلسه ای که فایل محرمانه مهمی ارائه کرد به طور منطقی و استدلالی آن را رد کرد و گفت این ادعاها بی اساس است و اگر محدودیت های تسلیحاتی را دولت اجرا کند موقعیت ما در منطقه لطمه می بیند.
مدیر کل اوقاف خراسان جنوبی خبر داد:
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت:تا کنون تعداد 4 هزار و پنج موقوفه در استان سند دار شده اند که از این تعداد هزار و 800 مورد مربوط به سه سال گذشته بوده است.
شش سال و دو ماه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و درست در روزهای اوج اقتدار «محمدرضا پهلوی»،یک تیمسار، پیش بینی بسیار جالبی درباره ی آینده ی خاندان جلیل سلطنت!! و حکومت بعدی ایران کرده است
با وجود عهد شکنی های گسترده آمریکا در نقض توافق نامه ژنو، عده ای همچنان در جو ذوق زدگی از مذاکرات، به دنبال تطهیر چهره آمریکا هستند.
اکبر هاشمی‌رفسنجانی می‌گوید که هرکس می‌تواند سندی بیاورد که ما یک بار هم در این سال‌ها کوچک‌ترین استفاده انتخاباتی از دانشگاه آزاد کردیم.
سایت هاشمی رفسنجانی در جدیدترین مطلب خود بدون اشاره به مواضع اخیر عربستان در حمایت از تکفیری‌ها و اقدامات تروریستی علیه ایران به گفت‌وگوی سال87هاشمی و ملک عبدالله پادشاه عربستان پرداخت و عامل تنش بیین روابط تهران - ریاض را دولت قبلی دانست.

صفحه‌ها

اشتراک در سند