نمایش 1 - 10 از 40
ساعتی پیش؛
مسئول روابط عمومی آتش نشانی شهرداری بیرجند گفت: گازگرفتگی ناشی از فاضلاب در خیابان ظفر بیرجند 5 نفر را روانه بیمارستان کرد و مدیرعامل آتش نشانی و دو نفر از همکارانش نیز مسموم شده و تحت مداوا هستند.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی:
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی تعداد 574 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند ملی بودند که تعداد 493 هزار و 745 نفر برای دریافت کارت هوشمند اقدام کرده‌ و حدود 80 هزار نفر باقی مانده‌اند.
فرماندار درمیان:
فرماندارشهرستان درمیان گفت: بر اثر واژگونی خودرو در سیلاب در حوالی شهر گزیک یک نفر فوت و دو نفر مفقود شدند.
صبح امروز؛
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری بیرجند گفت: از واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان در جاده بیرجند - خوسف خبر داد.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی:
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی تعداد واجدین دریافت کارت ملی هوشمند را 569 هزار نفر در استان بیان کرد و گفت: در حال حاضر 80 هزار نفر برای دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نکرده‌اند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی:
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: شب گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با عابر پیاده در شهرستان نهبندان عابر پیاده 32 ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان باخت.
فرمانده پلیس راه شهرستان قاین:
فرمانده پلیس راه شهرستان قاین گفت: صبح روز گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری سمند در ورودی شهرستان قاین راننده 40 ساله خودرو جان خود را از دست داد و سه نفر روانه بیمارستان شدند.
عصر روز گذشته سه دختر نوجوان بین سنین ۸ تا ۱۴ سال در بند چهکند غرق و با وجود تلاش‌های زیاد نیروهای امدادی متاسفانه هر سه فوت کردند
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی:
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت:از ظهر روز گذشته تا فردا صبح 49 تیم عملیاتی و امدادی به دستور استاندار در حال آماده باش هستند و این تیم ها تا کنون به 311 نفر گرفتار در سیلاب،رفع عیوب و رها سازی 38 واحد مسکونی که دچار آبگرفتگی شده بودند و رها سازی 20 خودرو گرفتار در سیلاب امداد رسانی کرده اند.
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی خبر داد
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: براثر برخورد یک دستگاه تریلی با پیکان در محور بیرجند - قاین سه نفر جان باخنند.

صفحه‌ها

اشتراک در فوت