نمایش 1 - 10 از 37
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان بیرجند:
دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان بیرجند گفت: سال گذشته ۴۴۵ میلیون تومان تسهیلات برای حمایت از طرح های جوانان بیرجند پرداخت شده است.
حجت‌الاسلام عبادی در توئیتر نوشت
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در توئیتر نوشت: مطالبات و قول‌های سفر رئیس‌جمهور به خراسان جنوبی بر زمین مانده است.
نامه نمایندگان مجلس به رئیس جمهور:
یک نماینده مجلس از نگارش نامه وکلای ملت به حسن روحانی در حمایت از کاهش‌ نرخ ارز تقدیر کرده و ضمن گلایه از ورود دیرهنگام بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز، خواستار ادامه یافتن توجه ویژه به بازار ارز شدند.
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با گلایه از استاندار خراسان جنوبی گفت: اصلا در جریان تغییر فرماندار شهرستان قاین نبوده‌ام واعلام می‌کنم که از این فضای ایجاد شده ناراضی هستم.
فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی مطرح کرد
فرمانده پایگاه هوایی شهید حسینی گفت: در روزهای اخیر توسط تعدادی از افراد، کم‌لطفی و جفایی به نیروی هوایی کردند که در روزنامه‌ها و سایت‌ها با تیترهای سنگین منتشر شد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این‌که گاهی افراد کم‌محبّتی پیدا می‌شوند گفت: کسی نگفته نظرت را نگو بلکه جلساتی کارشناسی وجود دارد که در آن باید سخن گفت اما تعبیرات بسیار زشتی در خصوص نیروی هوایی که ویژگی السابقون دارد، به کار برده شده است.
گزارشی از گفتگوی صمیمی نخبگان خراسان‌جنوبی با آیت الله عبادی
نخبگان خراسان جنوبی شب گذشته با نماینده ولی فقیه در استان دیدار داشته و مشکلات و گلایه های خود را با ایشان مطرح کردند.
در کارگروه میراث فرهنگی خراسان جنوبی مطرح شد
مجتمع آبگرم لوت از موارد پربحث میان مسئولان در کارگروه میراث فرهنگی خراسان جنوبی بود که مسئولان استانداری بر رفع مشکلات سرمایه‌گذار این مجتمع تأکید کردند اما معاون فرماندار خوسف از اقدامات این سرمایه‌گذار به شدت انتقاد کرد.
گزارش خبری:
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند گفت: به دلیل نداشتن مجوز جذب نیرو تا کنون برای شهرستان درمیان اداره اوقاف و امور خیریه مستقلی راه اندازی نشده است.
گزارش مردمی؛
بر خلاف اینکه کارگران اداره راه، شرکت گاز و آبداران بخش قهستان با تمام توان برای آبادانی منطقه خود تلاش می‌کنند و شبانه روزی کار می‌کنند اما چندین ماه است که پیمانکاران حقوق کارگران را پرداخت نکرده اند.

صفحه‌ها

اشتراک در گلایه