نمایش 1 - 10 از 1084
گزارشی از تاثیر اتفاقات اخیر بر گردشگری؛
فعالان گردشگری می گویند تصاویر و گزارش ها از اغتشاشات چند روز اخیر تمام زحمات در معرفی جاذبه های ایران را در سه روز از بین برد.
برایان هوک:
نماینده دولت آمریکا در امور ایران پنجشنبه ضمن ابراز خرسندی از اغتشاشات در ایران گفت واشنگتن کارزار فشار حداکثری علیه ایران را ادامه خواهد داد.
امام جمعه قاین:
امام جمعه قاین گفت: برخی از سمن ها درایران از عوامل استکبار جهانی هستند و استکبار جهانی می خواهد منویات خود را از طریق سمن ها به جامعه القا کند.
کمپین بزرگ رسانه‌ای در حمایت از اتحاد دو‌ملت ایران و عراق تشکیل شده است.
فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: آمریکایی ها برای جلوگیری از آبروریزی، ایران را متهم کردند تا اعتراف نکنند که یک گروه کوچک جهادی آرامکو را هدف قرار داده است.
گزارشی از پشت پرده ماجرای پناهندگی جودوکار ایرانی؛
پس از شکست سعید مولایی، ملی پوش تیم جودوی کشورمان در مسابقات جهانی توکیو خبری از رئیس فدراسیون جهانی این رشته منتشر شد که خبر از پناهندگی این ورزشکار طلایی ایران داد.
پهپاد جاسوسی «گلوبال‌هاوک» آمریکا، بامداد امروز در سواحل هرمزگان، توسط پدافند نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شد.
گزارشی درباره اهمیت پرداخت جدی به تکریم زبان ملی؛
باید عمیقا این نکته را دریابیم که نسل‌های گذشته، نقشی اساسی در تکامل زبان فارسی و غنای اندیشه در این کالبد داشته‌اند. ما نیز باید به اندازه فارسی‌زبانان، در حفظ و گسترش زبان فارسی بکوشیم و از سهم گذشتگان خویش در شکل‌گیری این گنجینه، پاسداری کنیم که اگر چنین کنیم، در واقع از هویت، تاریخ و افتخارات گذشته خویش پاسداری کرده‌ایم.
گزارشی از اصرار مداوم اصلاح‌طلبان برای گران کردن پایتخت؛
اصلاح طلبان که حالا از آب هم کره می گیرند درباره تونل هایی که اغلب در زمان شهرداری قالیباف بنا شده است و حاصل مدیریت وی را شهری سوخته می نامیدند می خواهند درآمد درآمدزایی کنند.
جام ملت‌های آسیا 2019-امارات
مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات امروز با دیدار میزبان این رقابت ها با بحرین کلید می خورد.

صفحه‌ها

اشتراک در ایران