نمایش 1 - 10 از 14
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه متاسفانه ساختمانی که به عنوان پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی در حال حاضر شاهد آن هستیم در شأن استان نیست، گفت: امیدواریم بتوانیم مشکلات ساختمانی و فیزیکی پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی را برطرف کنیم.
سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی خبر داد
سرپرست بنیاد نخبگان خراسان‌جنوبی از کمک 8.5 میلیارد تومانی به مراکز رشد و فناوری خراسان جنوبی مربوط به مصوبات سفر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری به بنیاد نخبگان این استان خبر داد.
دكتر محمد فرهادي، وزير علوم، تحقيقات و فناوري با صدور حكمي دكتر محمدعلي ناصري را به عنوان سرپرست پارك علم و فناوري خراسان جنوبي منصوب كرد.
سفیر افغانستان از پارک علم و فناوری استان خراسان جنوبی بازدید کرد.
سفیر افغانستان در بازدید از پارک علم و فناوری خراسان‌جنوبی:
سفیر افغانستان در ایران گفت: به این نتیجه رسیدیم که فقط از پایانه مرزی تبادل کالا صورت گیرد تا عوامل گمرکی دچار ضرر نشوند.
گزارش تصویری
ظهر امروز استاندار خراسان جنوبی اولین صندوق توسعه فناوری های نوین کشور در خراسان جنوبی را افتتاح و از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان در محل پارک علم و فناوری بازدید کرد.
رییس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی:
رییس پارک علم و فناوری خراسان جنوبی گفت:پیشرفت های روز افزون پارک علم و فناوری طی دو سال اخیر، مدیون کمک های مجدانه استاندار خراسان جنوبی است.
مفاهیم دانش بنیان و شرکت های دانش بنیان مقوله ای ناشناخته است و باید خبرنگاران در باز کردن این موضوع برای مردم به ماد کمک کنند.
رئیس پارک علم و فناوری استان:
رسانه ها در کشور ما نقش مهم و خاصی دارند و باید با همت و تلاش به کار خود ادامه دهند.
خراسان جنوبی از نظر اقتصادی در رتبه ۳۱ کشور قرار دارد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس از اختصاص ۲۰ میلیارد ریال از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آزمایشگاه دانشگاهها و تقویت مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری خبر داد.

صفحه‌ها

اشتراک در پارک علم و فناوری