نمایش 1 - 10 از 10
طی سفر دوروزه استاندار خراسان‌جنوبی به شهرستان قاین؛
استاندار خراسان جنوبی گفت: ۹۰ مصوبه در راستای توسعه شهرستان قاینات در زمینه های مختلف آموزشی، زیرساخت ها، تامین آب و مشکلات حوزه تولید ابلاغ می شود که تعداد زیادی از آنها تا پایان سال جاری مهلت اجرایی دارند.
گزارش جلسه شورای شهر/
مصوبه شورا باید به کمیته انطباق فرمانداری برای موافقت یا مخالفت ارسال شود و سپس به شهرداری و آن هم به عنوان مصوبه؛ نه طی نامه، همچنین رعایت امانت در شورا باید وجود داشته باشد که نیست.
در ديدار نوروزي استاندار خراسان جنوبي با معاون رئيس جمهوري؛
استاندارخراسان جنوبي در ديداري نوروزي با دكتر نوبخت معاون رئيس جمهوري و رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور ضمن تبريك سال جديد ،مصوبات سفر كاروان دولت تدبير واميد به استان را مورد پيگيري جدي قرار داد.
پیگیری خاورستان نتیجه داد/در آخرین کارگروه اقتصادی سال 93 استان مطرح شد/ بخش اول
رضایی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری خراسان جنوبی سرانجام لیست کامل پروژه های 270 میلیارد تومان سفر رئیس جمهور به استان را شرح داد.
استاندار خراسان‌جنوبی:
استاندار خراسان‌جنوبی گفت: به مدیران دستور اکید می‌دهم اگر مدیری دستور توقف عملیات عمرانی و سرمایه‌گذاری را بدهد، باید پاسخگو باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
عباس لامعی گفت: موفقیت در آموزش و پرورش فقط به رئیس آن برنمی گردد بلکه شامل همه ی مدیران می شود.
جدی ترین چهره خدمتگزاردرتذکربه مدیران استان:
استاندار امروز طی 26 تذکر از مدیران استان خواست تا کاری مهمتر از جذب اعتبارات در استان نداشته باشند.
معاون استاندار:
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي كه روز گذشته در كارگروه سلامت و امنيت غذايي استان سخن مي گفت، با بيان اينكه مصوبات کارگروه‌ها نباید صوری باشد، افزود: در این کارگروه‌ها باید از بين راه‌کارهاي مختلف، بهترین راهكار انتخاب و اجرایی شود.
ماجرای تغییر و تحول روی دیگری هم دارد، روی دیگر این ماجرا زمانی شکل می‌گیرد که اعمال تغییرات در یک سازمان یا مجموعه بیش از حد، بدون تدبیر، غیرموجه و براساس تعصبات گروهی و حزبی باشد.
یکی از مصوبات هفته گذشته هیئت وزیران، افزایش قیمت خرید تضمینی گندم بود که مایه امیدواری کشاورزان شد تا پس از سال‌ها دوباره موتور خودکفایی گندم روشن شود و می توان این اقدام دولت جدید را اولین گام عملی در تحقق اقتصاد مقاومتی نامید.
اشتراک در مصوبات