نمایش 1 - 10 از 82
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خبر داد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجبور هستیم آبرسانی‌ها را به شکل مجتمع ایجاد کنیم با توجه به اینکه مجتمع‌ها پایدار هستند، گفت: حدود 200 روستا در این دو منطقه با تانکر آبرسانی می‌شوند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که کودکان ارزشمندترین سرمایه های ملی هرجامعه ای محسوب می شوند، گفت: بیش از400 عنوان برنامه در هفته کودک امسال در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود.
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خبر داد
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشوراز وجود 15 شهید و 500 جانباز در عرصه منابع طبیعی در سطح کشورخبر داد و گفت: بیش از 60 هزارهمیارطبیعت در حوزه های مختلف نیز فعالیت می کنند.
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان این که62 درصد جمعیت خراسان جنوبی زیرچتر بیمه سلامت اند، گفت: درحال حاضر 472 هزار و 500 نفر در استان عضوسازمان بیمه سلامت هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان این که از ابتدای مهرماه سال جاری تیم نوآوران سلامت به منطقه رقه بشرویه اعزام می شوند،گفت: این تیم به مدت سه ماه به ارائه خدمات پزشکی رایگان در بحث دندانپزشکی و چشم پزشکی به مراجعان خواهند پرداخت.
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی با بیان این که اجلاسیه شهدای اهل سنت درششم شهریور ماه جاری در اسدیه برگزار می شود،گفت: بازسازی عملیات مرصاد همراه با اجرای برنامه های نمایشی و رزمی در منطقه بیدخت، از دیگر برنامه های این قرارگاه در راستای برگزاری کنگره دو هزار شهید استان است.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی خبرداد
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: تاکنون حدود 100 میلیون تومان کمک مردمی جهت برپایی کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی در استان جمع‌آوری شده است.
نشست صمیمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با اصحاب رسانه برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تعداد کل افرادی که از ابتدای سال‌جاری در استان برای آن‌ها مقرری بیمه بیکاری برقرار شده است، ۳۳۷ نفر بوده است و تعداد کل افراد دریافت‌کننده مقرری بیمه بیکاری استان در سال گذشته،۹۸۰ نفر بوده است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از ثبت 37 وقف جدید از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: طی چهار ماهه امسال 98 درصد درآمد موقوفات استان نسبت به برنامه پیش بینی شده سال که مصوب سازمان بوده، محقق شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در نشست خبری