نمایش 1 - 10 از 86
نشست خبری سردار شجاع، فرمانده انتظامی خراسان جنوبی به مناسب هفته ناجا در بیرجند برگزار شد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این‌که برای استانی شدن انتخابات مجلس معایبی نیز بیان می‌شود، گفت: تا این موضوع در عمل اجرا نشود معایب و محاسن آن مشخص نمی‌شود و من با یک بار برگزار شدن آن به صورت پایلوت موافق هستم.
خبرنگاران خراسان جنوبی صبح امروز با فرمانده پایگاه شکاری شهید سرلشکر خلبان حسینی نشست خبری داشته و در ادامه از این پایگاه بازدید کردند.
فرمانده پایگاه شکاری شهید سرلشگر خلبان حسینی خبر داد
فرمانده پایگاه شکاری شهید سرلشکر خلبان حسینی با اشاره به این که زیرساخت‌های پایگاه هوایی باید در فرودگاه بیرجند ارتقاء پیدا کند، گفت: امیدواریم در نیمه اول سال آینده پایگاه هوایی به فرودگاه بیرجند انتقال پیدا کند.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس خبر داد
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجبور هستیم آبرسانی‌ها را به شکل مجتمع ایجاد کنیم با توجه به اینکه مجتمع‌ها پایدار هستند، گفت: حدود 200 روستا در این دو منطقه با تانکر آبرسانی می‌شوند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان‌جنوبی با بیان این‌که کودکان ارزشمندترین سرمایه های ملی هرجامعه ای محسوب می شوند، گفت: بیش از400 عنوان برنامه در هفته کودک امسال در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود.
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خبر داد
فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشوراز وجود 15 شهید و 500 جانباز در عرصه منابع طبیعی در سطح کشورخبر داد و گفت: بیش از 60 هزارهمیارطبیعت در حوزه های مختلف نیز فعالیت می کنند.
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان این که62 درصد جمعیت خراسان جنوبی زیرچتر بیمه سلامت اند، گفت: درحال حاضر 472 هزار و 500 نفر در استان عضوسازمان بیمه سلامت هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان این که از ابتدای مهرماه سال جاری تیم نوآوران سلامت به منطقه رقه بشرویه اعزام می شوند،گفت: این تیم به مدت سه ماه به ارائه خدمات پزشکی رایگان در بحث دندانپزشکی و چشم پزشکی به مراجعان خواهند پرداخت.
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی با بیان این که اجلاسیه شهدای اهل سنت درششم شهریور ماه جاری در اسدیه برگزار می شود،گفت: بازسازی عملیات مرصاد همراه با اجرای برنامه های نمایشی و رزمی در منطقه بیدخت، از دیگر برنامه های این قرارگاه در راستای برگزاری کنگره دو هزار شهید استان است.

صفحه‌ها

اشتراک در نشست خبری