نمایش 1 - 10 از 66
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی خبرداد
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: سال 96 تعداد 64 هزار و 980 پرونده در دادگستری‌ استان به ثبت رسیده است که نسبت به سال 95 به میزان 2 درصد افزایش داشته است.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: یک تفاهم‌نامه بین بنیاد مستضعفان و اداره ورزش و جوانان استان منعقد شده است که بر اساس این تفهم‌نامه تا پایان سال 1398 تعداد 250 چمن مصنوعی در کشور ایجاد خواهد شد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی خبر داد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از کشف 8 تن انواع مخدر از ابتدای سال جاری خبر داد و گفت: همچنین 460 نفر از قاچاقچیان مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان که در حال حاضر در خراسان جنوبی حدود 475 هزار بیمه ‌شده وجود دارد،گفت:این رقم، 62 درصد از جمعیت استان را تشکیل می‌دهند.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی برنامه‌های تولیدی سیمای استان در ماه رمضان را 8 هزار و 945 دقیقه و برنامه های تامینی را 5 هزار و 209 دقیقه عنوان کرد و گفت: همچنین برنامه های تولیدی بخش صدا 8 هزار و 270 دقیقه و برنامه های تامینی این بخش 10 هزار و 115 دقیقه بوده است.
معاون اداره کل منابع طبیعی خراسان جنوبی:
معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با اشاره به این که 96.5 درصد از مساحت کل استان را عرصه های طبیعی در بر می گیرد،گفت: این عرصه ها در قالب حوزه های آبخیز و با رویکرد جامع مدیریت می شود.
مدیر کل منابع طبیعی خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی با بیان این که این استان دارای 28 کانون فرسایش بادی است،گفت:پروژه های بین المللی استان خراسان جنوبی جزء ده پروژه برتر در سال 2017 بوده که در سند رسمی سازمان ملل به ثبت رسیده است.
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی:
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: در سال 96 حدود 42 میلیون و 838 هزار کیلوگرم طیور از خراسان جنوبی صادر شده است.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در ایام نوروز امسال یک هزار و 300 نفر در غالب 73 گروه جهادی در مناطق محروم حضور پیدا کردند که از این تعداد430 نفر در غالب 6 گروه جهادی میهمان به مناطق محروم اعزام شده‌اند.
رئیس هیأت اسکواش خراسان ‌جنوبی خبر داد
رئیس هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی گفت: اردوی مستعدین تیم ملی اسکواش در استان از فردا آغاز و تا 14 اردیبهشت ادامه دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در نشست خبری