نمایش 1 - 10 از 79
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی خبر داد
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان این که62 درصد جمعیت خراسان جنوبی زیرچتر بیمه سلامت اند، گفت: درحال حاضر 472 هزار و 500 نفر در استان عضوسازمان بیمه سلامت هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند خبر داد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان این که از ابتدای مهرماه سال جاری تیم نوآوران سلامت به منطقه رقه بشرویه اعزام می شوند،گفت: این تیم به مدت سه ماه به ارائه خدمات پزشکی رایگان در بحث دندانپزشکی و چشم پزشکی به مراجعان خواهند پرداخت.
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی خبر داد
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی با بیان این که اجلاسیه شهدای اهل سنت درششم شهریور ماه جاری در اسدیه برگزار می شود،گفت: بازسازی عملیات مرصاد همراه با اجرای برنامه های نمایشی و رزمی در منطقه بیدخت، از دیگر برنامه های این قرارگاه در راستای برگزاری کنگره دو هزار شهید استان است.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی خبرداد
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: تاکنون حدود 100 میلیون تومان کمک مردمی جهت برپایی کنگره 2 هزار شهید خراسان جنوبی در استان جمع‌آوری شده است.
نشست صمیمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی با اصحاب رسانه برگزار شد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تعداد کل افرادی که از ابتدای سال‌جاری در استان برای آن‌ها مقرری بیمه بیکاری برقرار شده است، ۳۳۷ نفر بوده است و تعداد کل افراد دریافت‌کننده مقرری بیمه بیکاری استان در سال گذشته،۹۸۰ نفر بوده است.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی از ثبت 37 وقف جدید از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: طی چهار ماهه امسال 98 درصد درآمد موقوفات استان نسبت به برنامه پیش بینی شده سال که مصوب سازمان بوده، محقق شده است.
شهردار بیرجند خبرداد
شهردار بیرجند گفت:طرح تفکیک زباله از مبدأ در بیرجند انجام می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان خبر داد و گفت: نمایشگاه مذکور در نیمه دوم سال جاری به صورت استانی و یا شهرستانی در خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.
مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان این که در حال حاضر بیش از 8 هزار نفر از مددجویان‌ بهزیستی مستمری بگیر هستند،گفت:همچنین یک هزار و ۶۹۵ نفر پشت نوبت مستمری بهزیستی هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در نشست خبری