نمایش 1 - 10 از 10
گزارش/
بالاخره شبکه های اجتماعی بی در و پیکری مانند اینستاگرام دامن آقای وزیر را هم گرفت. موضوعی که پیش از آن بارها و بارها از سوی کارشناسان و صاحب نظران در زمینه فضای مجازی مطرح و بر نظارت جدی روی این شبکه های اجتماعی تاکید شده بود. اما این بار همان نکته ای که بارها منتقدان به آذری جهرمی در خصوص شبکه های اجتماعی گوشزد کرده بودند، دامان وزیر ارتباطات و خانواده وی را گرفته و همین شبکه های بی در و پیکر خارجی، موجب انتشار تصاویر خصوصی خواهر زن آقای وزیر شد.
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج:
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: تشکیل شبکه مردمی سایبری انقلاب برگرفته از کارویژه بسیج است و به فضل الهی اجازه شکل‎گیریِ بحران در فضای مجازی علیه نظام جمهوری اسلامی را نمی‌دهیم.
مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی گفت: سالانه بیش از 4 هزار قلاده سگ علیه بیماری هاری واکسینه می‌شوند.
ارتش سوریه با همراهی نیروهای دفاع مردمی و عشایر سوری ضمن گسترش کمربند امنیتی اطراف فرودگاه نظامی «دیرالزور» به سمت شهر «الموحسن» پیشروی کرد. هم‌زمان شهر «البوکمال» شاهد تظاهرات گروه‌های وابسته به «داعش» علیه این گروه بود.
۷ تغییر مهم در مناصب عالی سلطنتی در عربستان و دور شدن مهره‌های شاه سابق از قدرت، حکایت از کودتایی دارد که جناح رقیب را پس از ۱۰ سال به رأس قدرت بازمی‌گرداند.
آمریکن اینتر پرایز گزارش داد
یک اندیشکده معتبر آمریکایی در گزارشی نوشت: واشنگتن در خطر از دست دادن متحدین سنی عرب خود در منطقه به ‌خاطر «محور مقاومت ایران» است.
یک عضو گروهک ملی-مذهبی و همراه افراطیون مدعی اصلاحات در فتنه سبز نسبت به موضع داشتن برخی اعضای دولت علیه گروهک‌ها و فتنه‌گران ابراز نگرانی کرد.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان صحبت‌های تندی را علیه مجری برنامه نود به زبان آورد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: یکی از ابزارهای دشمن و شیطان برای این که ما را دچار اشتباه محاسباتی بکند ترساندن است.
یک دشمن اهل بیت چه شکل و شمایلی دارد؟ یک وهابی تکفیری چگونه فکر می کند؟ چگونه برخی در لباس دین بدترین خیانت ها را به اسلام انجام میدهند؟ با گزارش ویژه مشرق همراه باشید تا با یک «جرثومه فساد» معاصر آشنا شوید........
اشتراک در علیه