نمایش 1 - 10 از 38
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی خراسان جنوبی خبر داد
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی خراسان جنوبی با بیان این‌که در استان 500 واحد بهداشتی اعم از خانه بهداشت، پایگاه بهداشتی و مراکز جامع خدمات بهداشتی وجود دارد، گفت: در تمام روستاها و یا در نزدیکی آنها خانه بهداشت به همراه بهورز بومی وجود دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند مطرح کرد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: میزان دسترسی مردم به خدمات بهداشتی درمانی در سال 1357 کمتر از 15 درصد بود اما هم‌اکنون به 100 درصد رسیده است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، موفقیت ایران در زمینه توسعه گردشگری سلامت را منوط به ایجاد آژانس‌های علمی و بیمارستان‌های ویژه گردشگران خارجی دانست.
قائم مقام وزیر بهداشت؛
قائم قام وزیر بهداشت، گفت: در طرح تحول سلامت هزینه نیروی انسانی در سال های مختلف اجرا کمتر از ۱۵ تا ۱۹ درصد بوده که همین مقدار هم اخیرا تجدید نظر شده و در حال کاهش است.
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: فعالیت پزشکان دولتی در شیفت عصر در بخش خصوصی مورد موافقت برخی نمایندگان قرار نگرفت.
توسط محققان دانشگاه آزاد انجام شد؛
دستگاه تشخیص سریع سکته مغزی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت ساخته شد.
دقایقی پیش؛
مرکز رادیوتراپی و انکولوژی بیرجند به دست وزیر بهداشت افتتاح شد.
گلایه واحد نمونه تولیدکننده عرقیات استان؛
حائری یکی از تولیدکنندگان نمونه استان گفت: من برای سلامتی مردم، روغن عرق چهل گیاه را می گیرم اما بهداشت با سنگ اندازی در مقابل این اقدام ایستاده است.
حضور مدیرکل دامپزشکی خراسان‌جنوبی در دفتر خاورستان
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی:
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: بنده مخالف ساخت و ایجاد پلی کلینیک فوق تخصصی سرطان و بیماری های خاص هستم، چرا که با این اقدام اعتبارات به جای هزینه کرد برای پیشگیری به سمت درمان شیب پیدا می کند.
گزارشی از جریان مقابله با طب ایرانی-اسلامی
یک هفته از پلمب بزرگترین مرکز طب سنتی و حجامت کشور می‌گذرد و امروز پدر طب ایرانی –اسلامی به شکایت وزارت بهداشت در دادسرای جرائم پزشکی در حال محاکمه شدن است. این در حالی است که این پرونده هیچ شاکی خصوصی نداشته و صرفا نداشتن مجوز بهانه‌ای برای برپایی این دادگاه عنوان‌شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در بهداشت