نمایش 1 - 10 از 30
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: امسال با فروش زرشک 377 میلیارد و 900 میلیون تومان عاید کشاورزان می‌شود.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با انتقاد از این که متاسفانه برخی از افراد در استان ادعایشان می شود که خیلی می فهمند و برای استان مشکل ساز می شوند،گفت:اینگونه افراد کوته فکر مانع توسعه استان شده و باید دیدشان را به خراسان جنوبی و مسائل مرتبط با آن اصلاح کنند.
قرار است انتصاب دیگری هم در خراسان جنوبی انجام شود؛ ولی باز هم پای یکی از مدیران ارشد جهادکشاورزی استان در میان است و در حالی که این انتصاب هیچ ربطی به حوزه کاری اش ندارد؛ اما وی این بار؛ برای انجام این انتصاب؛ به عنوان لابی دست و پا می زند.
مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرتوسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: طرح توزیع اقلام ویژه ماه محرم، نسبت به سال گذشته، افزایش 21 درصدی داشته است.
گزارش خبری؛
جهادکشاورزی به تازگی اقدام به حصارکشی انباراین اداره کرده است اما برخی‌ها این اقدام را زمین خواری جهاد می دانند که باید منتظر اقدام قاطع شهرداری در این زمینه باشیم.
کارمند جهادکشاورزی استان:
کارمند جهاد کشاورزی استان گفت: بنده به دلیل اینکه در ستاد آقای رئیسی حضور داشته ام از پست مدیریتی خود برداشته شدم، اما این در حالی است که من توفیق حضور در ستاد را نداشته ام.
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی خبرداد
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح خرید تضمینی گندم و جو تاکنون 16 هزار و 699 تن گندم و جو از کشاورزان خریداری شده است.
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی اظهار کرد: میزان تولید گل نرگس ما 14هزار شاخه است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: بنده در حوزه کاری ام سیاسی نیستم، ولی خارج از حوزه و شرایط کاری، فردی فوق العاده سیاسی هستم.
هاشم ولی پور مطلق
گفتگوی تفصیلی رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی با خاورستان؛ بخش اول/
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: باید مشکلات مسیر را که تاکنون سبب عدم تحقق اقتصاد مقاومتی شده را بررسی و حل کنیم. هر اقدامی که در راستای شناسایی موانع، حل و رفع آن و جهت دهی انجام شود در راستای اقتصاد مقاومتی است.

صفحه‌ها

اشتراک در جهادکشاورزی