نمایش 1 - 10 از 23
در یادواره شهدای خراسان‌جنوبی مقیم مشهد عنوان شد
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: اسلام و امنیت امروز خود را از برکت خون شهدا داریم و اگر خون این شهدا نبود امروز به جای هر مسئولی در کشور یکی از سرسپردگان غربی و کرسی‌نشین عراقی بر صندلی‌های مسئولیت تکیه می‌کردند.
معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان کشور:
معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان کشور گفت: توسعه ورزش همگانی از اولویتهای ما در وزارت است و باید بتوانیم شرایط ورزش را در همه جامعه فراهم کرده که اینکار نیاز به همکاری، همراهی و هم افزایی همه حوزه ها دارد.
مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر صندوق امداد ولایت خراسان‌جنوبی گفت:در سال جاری 4 هزار و ٧٩٢ نفر در سطح استان از وام‌های ضروری این صندوق بهره‌مند شده‌اند و مجموع این وام‌ها ١٣ میلیارد تومان بوده است.
ایده پرداز برتر:
ایده پرداز برتر بیرجندی گفت: دانشجویان نباید فقط دنبال پست‌های دولتی باشند بلکه می‌توانند خودشان برای خود و سایرین اشتغال‌زایی کنند.
رئیس اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی:
در شش ماهه نخست سالجاری مراجعه به مراکز درمانی بخش خصوصی در استان افزایش 53 درصدی داشته است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوسف :
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوسف با بیان این که تاکنون یک میلیارد و 300 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و وزارت بهداشت برای بیمارستان خوسف هزینه شده است،گفت:امسال نیز یک میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی برای آن اعتبار گذاشته شده است.
معون صدای خراسان جنوبی:
معاون صدای خراسان جنوبی گفت:" رادیو نما" ی خراسان جنوبی در جشنواره انتخابات 96 که با حضور دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی، مدیران کل مراکز استانها و برنامه سازان انتخابات برگزار گردید به عنوان "رادیو نما" ی برتر برگزیده شد.
معاون سیاسی وزیر کشور در بیرجند:
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: فضا برای حضور همه نیروهای سیاسی باز است و حق نداریم با بررسی صلاحیت از حضور افراد در ثبت نام انتخابات جلوگیری کنیم.
درخشش "رادیو خاوران" در ارزیابی های کشوری؛
رادیو؛ بیش از 36 درصد مخاطب دارد و بیش از 83 درصد از رادیو خراسان جنوبی رضایت کامل دارند.
در ایام اربعین صورت گرفت؛
مسئول ستاد اسکان زائران اربعین خراسان جنوبی گفت: در مدت 15 روز اقامت در کاظمین توفیق داشتیم تا 80 هزار نفر را اسکان دهیم.

صفحه‌ها

اشتراک در احمدی