نمایش 1 - 10 از 69
با صدور پیامی از سوی آیت‌الله صافی‌گلپایگانی صورت گرفت
آیت‌الله‌العظمی صافی‌گلپایگانی از مراجع تقلید در واکنش به شهادت یک کودک معصوم در مدینةالنبی گفت: چرا مجامع بین‌المللی و حکّام کشورهای اسلامی بخصوص عربستان در مقابل این جنایت وحشیانه سکوت می‌نمایند و با سکوت خود، این فاجعه را تأیید می‌کنند؟!
مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی با انتشار بیانیه‌ای از همه آزادگان جهان خواسته با فریاد خود مانع از پایمال شدن خـون زکریا کودک شهید بی‌گناه شوند.
سردبیر یکی از سایت‌های سیاسی در آمریکا:
سردبیر یکی از سایت‌های سیاسی در آمریکا گفت: کشورهای عربی به‌دنبال گسترش ایران‌هراسی در منطقه و در دنیا هستند.
حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی:
حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی در یکی از جلسات درس‌هایی از قرآن گفت: ما به مکه می‌رویم تا به خدا بگوییم: بله! ولی آل‌سعود می‌گوید: نه، باید به آمریکا بگویید: بله! و هرکس به آمریکا لبیک نگوید، سزاوار انتقام است.
حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی ابراهیم‌زاده
یادداشت/
این اتفاقات برای کسانی که دل در گرو غرب و ابرقدرت ها دارند پیام واضح و مبرهنی دارد و آن هم این است که وقتی کشورهای نوکر آمریکا همچون آل سعود که حسن همجواری و حق برادری را در عالم اسلام رعایت نمی کنند چنین هستند قطعاً اربابان آن ها هم برای لبخند و تعارفات دیپلماسی ما تره هم خورد نخواهند کرد.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: جلوتر از اینکه مقام معظم رهبری بیان فرمایند، عقل خودمان می‌گوید آل‌سعود رژیم خبیث است و تاکنون که ارتباط با عربستان برقرار بوده است به دلیل فریضه حج بوده است اما آل‌سعود را کسی از اول قبول نداشته است.
فرمانده سپاه خراسان‌جنوبی:
فرمانده سپاه خراسان‌جنوبی بابیان‌اینکه آل‌سعود بدتر از منافق است و صهیونیست هستند تصریح کرد: صهیونیست از صدر تا امروز با اسلام، پیامبر (ص) و قرآن مخالف بوده است لذا صهیونیست با مسلمان آشتی ندارد و مسلمانان و مسوولان جامعه اسلامی نیز نمی‌توانند با صهیونیست کنار بیایند و دست دوستی و آشتی دراز کنند.
آیت‌الله علم‌الهدی:
نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی با اشاره به فاجعه منا در سال گذشته گفت: چطور نباید قضیه پیگیری شود؟ عده‌ای استحاله شده از راه امام می‌گویند تا با سعودی رابطه برقرار نکنیم مشکلات منطقه حل نمی‌شود. می‌دانید سعودی کیست؟.
واکنش قاطع رئیس دفتر رهبر انقلاب به ادعای مفتی سعودی در مورد ایران:
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه پیام رسای رهبر انقلاب مقدمه نابودی آل‌سعود است گفت: آل‌سعود فرزندان لات، عزی و طاغوت هستند.
امام جمعه فردوس:
امام جمعه فردوس با اشاره به اینکه کارنامه سیاه آل سعود پر از جنایت است، گفت: اگر مسلمانان جهان به پیروی از امام(ره) مسئله برائت از مشرکان را در سفر حج جدی می‌گرفتند و با وحدت کلمه در برابر آل سعود که مزدور آمریکا هستند می‌ایستادند دیگر آل سعود مهلت تکرار این جنایات را پیدا نمی‌کرد.

صفحه‌ها

اشتراک در آل سعود