نمایش 1 - 10 از 100
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ضمن اشاره به طرح تابستانه، گفت: تعداد ۱۴۰ امدادگر سازمان هلال احمر استان برای خدمات رسانی طرح تابستانه آماده خدمات رسانی هستند.
گزارش خبری؛
انتشار گزارش محرومیت و بیماری پوستی کودکان روستای ذکری پای پزشک داوطلب بدون مرز جمعیت هلال احمر را برای درمان این کودکان به روستای ذکری باز کرد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت:به مناسبت هفته هلال احمر، رونمایی و بهره برداری از اولین دستگاه لیزرپرتوان در خراسان جنوبی صورت گرفت.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان این که در سال گدشته، یک هزار و ۸۹۲ تیم در سال گذشته به عملیات اعزام شده اند، گفت: مجموع افراد حادثه دیده و متاثرشده در این خصوص، ۴هزارو ۹۶۸ مورد بوده که ۸۸۶ نفر خدمات سرپایی دریافت کرده اند.
در پی زلزله کرمان اعلام شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با توجه به وقوع زلزله در کرمان، هم اکنون 8 تیم 4 نفره آواربرداری و اسکان اضطراری در حالت آماده باش هستند و 12 تیم دیگر هم برای آمادگی فراخوان شده اند.
معاون امداد و نجات سازمان هلال احمر خراسان جنوبی:
معاون امداد و نجات سازمان هلال احمر خراسان جنوبی گفت: طرح زمستانی امداد و نجات هلال احمر استان از صبح امروز همزمان با سراسر کشور در خراسان جنوبی آغاز شده و تا 20 اسفند ماه ادامه دارد.
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: کمک های مردمی جمع آوری شده در سطح خراسان جنوبی امروز برای اهدا به زلزله زدگان و اوارگان، راهی کرمانشاه می شود.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 12 تیم واکنش سریع دو نفره از شهرستان سربیشه و بیرجند را آماده کردیم که در همان نیم ساعت اول از وقوع زلزله، این تیم ها در 10-12 روستا حضور پیدا کردند و شرایط را ارزیابی کردند.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: حوزه نمایندگی ولی فقیه بحث نظارت بر کمک‌های مردمی در حوادث داخلی و خارجی دارد و این اعتماد را به مردم می‌دهیم که به هر شکل کمک کنند اخبار آن به مردم خواهد رسید.
گزارشی از سامانه سماح با انبوهی از اعتراضات
در حالی که مسئولان دولتی درباره تلاش برای رفاه زائرین اربعین شعار می‌دهند،‌زائرین هر سال با افزایش هزینه‌های بیشتری با نام‌های مختلف و در بخش‌های ویزا، بیمه، کارگزاری، هلال احمر، عوارض خروج از کشور و نیز گران شدن هر ساله ارز مواجه هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در هلال احمر