نمایش 1 - 10 از 35
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به این‌که برجام سراسر ضرر برای ما بود، گفت: هنوز تعدادی از مسئولان خواب هستند چراکه دیپلماسی التماسی برای ما کارساز نیست و این مردم در انتخابات آینده سیلی سختی به این مسئولان خواهند زد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: زمام کشور باید در دست کسانی باشد که واقعا با استکبار مخالف باشند و برای رسیدنِ خودشان به نان و نوایی مملکت را به مستکبران نفروشند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: با تمام قدرت اعلام می‌کنیم تنها گزینه ما در مقابل مستکبران مقاومت فعال است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: فرهنگ جهادی برای رضا خدا و خدمت به مردم فعالیت دارد و این فرهنگ می‌تواند نجات بخش کشور باشد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه اساس خوشبختی و بدبختی جامعه فرهنگ است، گفت:تمام اختلافات از اختلافات فرهنگی ناشی میشود و انسان را به موجودی شرور تبدیل میکند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: امروز نیروهای مسلح و سپاه درس جدیدی به مستکبران دادند تا بدانند در کشور ایران جایی ندارند و اگر پای خود را از گلیم خود درازتر کنند پای آن‌‌ها قطع و پهپاد و ابزار آن‌ها نابود خواهد شد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اروپا و آمریکا می‌خواهند ما یک طرفه به برجام عمل کنیم و راه را برای برجام‌های جدید باز کنند و این گستاخی‌های آمریکا و اروپا نتیجه ضعفی است که مسئولان ما از خودشان نشان دادند.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: نتیجه مذاکره با مستکبرین جز ذلت و خواری نیست و تنها راه پیروزی بر آنها مقاومت است.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی:
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: ویژه برنامه خدیجه (س)، مادر امت همزمان با شب و روز دهمین روز ماه مبارک رمضان ( شب و روز پنجشنبه) در 16 امامزاده شاخص خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه ویرانگرتر از سیل خوزستان و لرستان سیل فرهنگی فضای مجازی است که از آن طرف آب‌ها مدیریت می‌شود، گفت: جوانان ما در معرض سیل تهاجم فرهنگی هستند ما از دولت می‌خواهیم جلوی فضای مجازی افسار گسیخته و بی اخلاق مدیریت شده از سوی دشمنان را بگیرد وگرنه مردم از این قصور نخواهند گذشت.

صفحه‌ها

اشتراک در مختاری