نمایش 1 - 10 از 79
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: باید از طریق برنامه های مختلف، مردم و خیرین را برای همکاری و ورود به این پروژه مشارکت داد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: خیلی جالب است که اروپا و آمریکایی که ابرقدرت هستند اعتراف کرده اند که امروز برای اینکه مشکلات خود را حل کنیم باید از ایران یاد بگیریم.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: 40 سال انقلاب اسلامی بر اساس اندیشه ولایی از افتخارات ما است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تمام کسانی که چه کشوری و چه استانی این زمینه را فراهم می‌کنند جاهل هستند و اگر با اغراض انسانی بوده و به عنوان پیاده‌نظام آن مستکبران هستند جای تأسف دارد و مردم انزجار خود را از اینگونه اقدامات اعلام می‌کنند.
ابوالفضل نوفرستی مدیر حج وزیارت خراسان‌جنوبی خبرداد
مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: امسال حدود 22 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی برای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین درسامانه سماح ثبت نام کردند.
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی خبر داد
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی با بیان این که در سال گذشته 22 هزار زائر خراسان جنوبی عازم سفراربعین شدند،گفت: از این تعداد تنها 7 هزار نفر در سامانه سماح‌ ثبت نام کردند. .
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی:
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: آغاز پروازهای برگشت حجاج حج تمتع خراسان جنوبی که از فرودگاه بین المللی بیرجند به فرودگاه جده اعزام شده اند از 20 شهریور ماه آغاز و تا 24 شهریور ماه ادامه دارد.
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی خبرداد
مدیر کل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: امسال در خدمت قریب به 3 هزار زائر در قالب 19 کاروان عازم حج تمتع هستیم که خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته 51 درصد افزایش در حوزه حج تمتع دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت:امروزه در کشور ما مادران شهدا برای تقدیم کردن فرزندانشان در راه نظام و انقلاب افتخار می‌کنند، این افتخار کردنها سرمایه ملی است که باید قدر دانست.
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی خبر داد
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی با بیان این که در سال جاری،تعداد 2 هزار و 649 زائر خراسان جنوبی به حج تمتع اعزام می شوند،گفت:این رقم نسبت به سال گذشته افزایش 51 درصدی داشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در نوفرستی