نمایش 1 - 10 از 84
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی خبر داد
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: دو هزار 500 نفر زائر در قالب 16 کاروان از 25 تیر ماه جاری به مدت 5 روز از خراسان جنوبی به حج تمتع مشرف خواهند شد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: این روزها یکی از تصمیمات اتخاذ شده که می توان از آن به عنوان تصمیم انقلابی تعبیر کرد، تصمیم قاطعانه شورای عالی امنیت ملی در مقابل سه کشور اروپایی است و هشدار به این کشورها است که سر دو راهی هستید.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به خطر افرادی که فساد و آلودگی را در کشور ترویج می دهند، گفت: مقام معظم رهبری در مورد نفوذ تقی زاده های جدید هشدار دادند که باید جدی گرفته شود.
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی:
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی گفت: دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع جهت تشرف در سال 1398 نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام کنند.
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی خبر داد
مدیرحج و زیارت خراسان جنوبی از آغاز پیش ثبت نام کاروان‌های عتبات عالیات نوروز1398 طی روزهای آینده خبر داد.
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد
قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: باید از طریق برنامه های مختلف، مردم و خیرین را برای همکاری و ورود به این پروژه مشارکت داد.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: خیلی جالب است که اروپا و آمریکایی که ابرقدرت هستند اعتراف کرده اند که امروز برای اینکه مشکلات خود را حل کنیم باید از ایران یاد بگیریم.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: 40 سال انقلاب اسلامی بر اساس اندیشه ولایی از افتخارات ما است.
امام جمعه موقت بیرجند:
امام جمعه موقت بیرجند گفت: تمام کسانی که چه کشوری و چه استانی این زمینه را فراهم می‌کنند جاهل هستند و اگر با اغراض انسانی بوده و به عنوان پیاده‌نظام آن مستکبران هستند جای تأسف دارد و مردم انزجار خود را از اینگونه اقدامات اعلام می‌کنند.
ابوالفضل نوفرستی مدیر حج وزیارت خراسان‌جنوبی خبرداد
مدیر حج و زیارت خراسان‌جنوبی گفت: امسال حدود 22 هزار نفر از مردم خراسان جنوبی برای شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین درسامانه سماح ثبت نام کردند.

صفحه‌ها

اشتراک در نوفرستی