نمایش 1 - 10 از 326
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه:
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بشرویه گفت:مجموع اقامت مسافران نوروزی تا به امروز در شهرستان بشرویه 19 هزار و 468 نفر بوده است.
امام جمعه نهبندان:
امام جمعه نهبندان گفت: استکبار طی این سال‌ها بخشی از افکار عمومی دنیای غرب را با سیاست اسلام هراسی آماده کردند و همفکر کردند لذا تحت تأثیر این سیاست، جنایت تروریستی در نیوزیلند را انجام دادند که در اینجا به سیاست یک بام و دو هوای غربی‌ها میرسیم.
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: گروه جهادی رضوان برای دوازدهمین سال با 130 جهادگر از 22 اسفند تا 4 فروردین در شهرستان نهبندان حضور خواهد داشت.
روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: امروز 19 اسفند ماه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهرستان‌های بیرجند، بخش دهک نهبندان و سربیشه به جر بخش درح به علت بارش برف در نوبت صبح تعطیل است.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی:
فرمانده انتظامي خراسان جنوبی از کشف 148 کیلوگرم تریاک در شهرستان نهبندان خبر داد.
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد
جانشین فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 98 کیلو تریاک در بازرسی از یک دستگاه تریلی در شهرستان نهبندان خبر داد.
درچهارمین روز از دهه فجر؛
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر بیش از 30 پروژه در 4 شهرستان سرایان، فردوس، نهبندان و زیرکوه به بهره‌برداری رسید.
فرماندار نهبندان
دردومین روز از دهه فجر؛
در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولان استانی از 5 طرح تولیدی و عمرانی با اعتبار 488 ملیون تومان در بخش شوسف از شهرستان نهبندان و همچنین 36 پروژه شاخص با اعتبار 2 ملیارد و 480 ملیون تومان در بخش مرکزی قائن بهر‌برداری شد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهبندان گفت: کارخانه فرآوری آندالوزیت سرتل نهبندان با سرمایه گذاری بیش از 80 میلیارد ریال تکمیل شد و آماده افتتاح در دهه فجر است.
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: با عنایت به شرایط خاص و اضطراری استان خراسان جنوبی، نیازمند تأمین بالگرد امدادی برای شرایط اضطراری در این استان هستیم و می‌طلبد که در این خصوص مساعدت لازم از سوی جمعیت هلال احمر کشور انجام شود.

صفحه‌ها

اشتراک در نهبندان