نمایش 1 - 10 از 50
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به خروجی مدل‌های پیشیابی و حضور جریانات ناپایدار ضعیف در تراز میانی جو استان طی 24 ساعت آینده گاهی وزش تندباد و گردوخاک، در برخی نقاط کاهش دید افقی و رگبار و رعدوبرق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و شب احتمال رگبار و رعدو برق پراکنده در استان به خصوص برای نیمه شرقی پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: به لحاظ دمایی تا روز جمعه جاری روند تغییرات دمایی افزایشی خواهد بود و برای فردا و روز جمعه شرایط جوی و آسمانی آرام در غالب نقاط صاف پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی امروز احتمال بارندگی در ساعات آینده برای شمال شرق خراسان‌جنوبی وجود دارد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: به تدریج از امروز تا روز پنجشنبه جاری روند کاهش دمای هوا قابل ملاحظه خواهد بود و سبب وقوع یخبندان در مناطق سردسیری استان خواهد شد. بنابراین سرمازدگی محصولات باغی و زراعی نیز دور از انتظار نیست.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه‌ها و خروجی مدل‌های پیشیابی برای 24 ساعت آینده بارندگی‌ها در استان ادامه پیدا خواهد کرد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به حجم بارش‌ها وقوع رواناب، آبگرفتگی معابر شهری و روستایی، سیلابی شدن مسیل‌ها و بروز خسارت در غالب نقاط استان قابل پیش‌بینی است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: در ساعات بعدازظهر و شب فردا احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد با توجه به ماهیت رگباری بارش ها به ویژه در طول شب در بخش‌هایی از شهرستان‌های طبس و زیرکوه احتمال جاری شدن رواناب وجود دارد.
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی گفت: وزش باد شدید و رگبار باران تا ظهر چهارشنبه در خراسان جنوبی ادامه دارد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی هشدار داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی امروز تا اواخر وقت فردا منطقه تحت تأثیر امواج ناپایدار جوی قرار خواهد گرفت بنابراین وزش باد شدید گاهی خیلی شدید باعث خیزش گردو خاک و کاهش دید افقی در منطقه می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در لطفی