نمایش 1 - 10 از 41
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی هشدار داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی امروز تا اواخر وقت فردا منطقه تحت تأثیر امواج ناپایدار جوی قرار خواهد گرفت بنابراین وزش باد شدید گاهی خیلی شدید باعث خیزش گردو خاک و کاهش دید افقی در منطقه می‌شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با اشاره به افزایش دمای هوا طی 24 ساعت آینده،گفت: از فردا تا شنبه هفته آینده با تأثیر امواج ناپایدار جوی وزش باد شدید، گرد وخاک و رگبار و رعدوبرق پراکنده به ویژه در نواحی غربی استان قابل پیش‌بینی است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: به لحاظ دمایی طی امروز و فردا در طول روز روند افزایشی دمای هوا را در استان شاهد خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به الگوی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی امروز تا روز دوشنبه جاری با تقویت ناپایداری‌های جوی وزش باد شدید، گاهی گرد وخاک، افزایش متناوب ابر و رگبار و رعدو برق در مناطق کوهستانی شاهد بارش تگرگ خواهیم بود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبرداد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طی 24 ساعت آینده آسمان استان کمی تا نیمه ابری، گاهی با افزایش ابر و وزش باد در برخی نقاط از جمله شهرستان‌های سربیشه و نهبندان بارش پراکنده و گاهی رعدو برق پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبرداد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی عبور موج ناپایدار و ضعیفی را از تراز میانی جو استان برای امروز و فردا نشان می‌دهند، گفت: بر این اساس در این مدت افزایش ابر، گاهی وزش تندباد و بارش پراکنده باران و برف در منطقه دور از انتظار نخواهد بود.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: طبق آخرین آمار دریافتی بیشترین میزان بارش‌ها در مهوید و فتح آباد فردوس با 59 میلی‌متر و 10 تا 12 سانتی‌متر برف اختصاص دارد.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی خبر داد
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: در ارتفاعات بارش تگرگ و با توجه به کاهش محسوس دما از روز سه‌شنبه، برای مناطق کوهستانی و سردسیر و گردنه‌ها به ویژه طی عصر سه‌شنبه تا چهارشنبه بارش برف و تشکیل مه نیز قابل پیش‌بینی است.
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی:
کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه طی امروز روند کاهش محسوس دمای هوا ادامه خواهد داشت، گفت: از صبح فردا وقوع یخبندان در اغلب نقاط استان پیش‌بینی می‌شود.
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: آمریکا و ایادی کفر از اسلام سیلی خورده و بر همین اساس به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند.

صفحه‌ها

اشتراک در لطفی