نمایش 1 - 7 از 7
استاندار خراسان جنوبی:
معتمدیان عدم شفافیت برخی از بانک‌ها در ارائه آمار دقیق را از موانع توسعه برشمرد و یادآور شد: نداشتن آمار دقیق از میزان منابع بانکی، برنامه‌ریزی برای برنامه‌های توسعه‌ای را با مشکل مواجه می‌کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات این طرح بسیار خوب است چرا که مردم باید اطلاع پیدا کنند و بدانند نظر و رأی نمایندگان انتخابی آن‌ها چیست و بر چه اساسی صورت می‌گیرد.
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس:
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با تاکید بر اینکه شفافیت آراء می‌تواند کارایی یک نماینده مجلس را روشن کند، گفت: با شفافیت آراء، مردم متوجه می‌شوند وکلای آنها در پارلمان چه عملکردی دارند؟
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مردم باید عملکرد نمایندگان را با شفافیت آرا ارزیابی کنند، گفت: شفافیت باعث می‌شود تا به مفسدین جامعه میدان داده نشود.
یادداشت وارده/ مدیرعامل آبگرم لوت مطرح کرد
مدیرعامل آبگرم لوت در یادداشتی به مطالب مطرح‌شده در جوابیه فرماندار خوسف پاسخ داد.
پورابراهیمی:
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت:در صورت پذیرفتن FATF هیچ تضمینی برای استفاده و بهره‌گیری از روابط و عضویت ایران در FATF وجود ندارد که نمونه بارز آن برجام است.
توکلی با اشاره به موضوع عدم رفع ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی گفت: با توجه به عدم رفع ایرادات الگوی قراردادهای جدید نفتی، بنده به همراه آقای دهقان و ابراهیمی معاون اسبق وزیر نفت شکایتی را در رابطه با الگوی جدید قراردادهای نفتی تدوین و تقدیم دیوان عدالت اداری کردیم.
اشتراک در شفافیت