نمایش 1 - 10 از 21
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
امام جمعه بیرجند گفت: دشمن محو و نابودی انقلاب اسلامی را در فروپاشی خانواده می‌داند و نقطه شروع این مسئله بدحجابی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه علم برای بشر یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است، گفت: اگر علم بخواهد مفید واقع شود باید جهت دار و بر اساس ارزش‌های الهی و انسانی باشد تا علم در خدمت انسان قرار گیرد همان طور که خداوند موجودات را برای انسان قرار داده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: فعالان فرهنگی باید فضایل اهل بیت علیهم السلام را مطرح کنند و بدانند رقبای آن‌ها هیچ چیز ندارند و باید به عنوان یک تمدن در برابر جاهلیت آخری موضع بگیرند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: این خانواده آهنی ها از جهت پذیرش این شهادت شجاعانه مصداقی از گفته امام موسی ابن جعفر(علیه السلام) هستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: رخی افراد از بانک ها شاکی هستند به این صورت که ابتدا بانک به افرادی که قصد کار تولیدی دارند روی خوش نشان داده و به وی جرأت می دهند، اما هنگامی که دستگاهی با فرد تولید کننده همکاری نمی کند و کارها قفل می شود، قبل از رسیدن به سود و رونق، بهره های بانکی وی را در بحران فرو می برند.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: مستکبران جهانی بر خلاف قوانین بین‌الملل و هیچ‌دلیلی مردم بی‌گناه را می‌کشند و تمام حرف آن‌ها این است که باید نوکر ما باشید چراکه سیستم آن‌ها لیبرالِ برده‌داری طبقاتی است.
عکس‌نوشته/
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علاوه بر این‌که با موانع دشمنان مواجه هستیم، ناکارآمدی‌های برخی افراد باعث تغییر زندگی، کم‌ارزش شدن پول ملی، گرانی اجناس و بیکاری عده‌ای شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: طی سال های اخیر در سطح کشور شاهد ورود بی رویه کالاهای قاچاق بوده ایم، این حجم از کالاهی قاچاق ارائه شده حجمی نیست که کسی بتواند از بیراهه ها و با شتر حمل کند بلکه بسیاری از گمرک وارد شده و آسیب های بسیار زیادی نیز بر کشور وارد کرده است.
دردیداراعضای موسسه امدادگران عاشورایی خراسان‌جنوبی با نماینده ولی فقیه مطرح شد
مدیر عامل موسسه امدادگران عاشورایی خراسان‌جنوبی گفت: هدف اکنون این موسسه این است که موسسه امدادگران عاشورایی در استان بیشتر معرفی شود، به همین جهت خواستار همکاری ائمه جماعات شهرستان‌ها با این موسسه هستیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر آگاهی، بصیرت، تعهد و حساسیت نسبت به مسئولیت وجود نداشته باشد، نابود می‌شود.

صفحه‌ها

اشتراک در آیت‌الله عبادی