نمایش 1 - 10 از 23
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
آیت الله عبادی گفت: پاسخ تهاجم ها و هنرهای گمراه کننده، هنرهای صادق و صالحی است که حقایق را تبیین و جامعه را روشن و امیدوار کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان این‌که نقش آزادگان در دوران دفاع مقدس و اسارت محو شدنی نیست، گفت: طبق مطالعات انجام شده اگر امروز قدرت‌های جهان از آن‌‌ها می‌ترسند به دلیل صبر، حوصله و اراده اسوه‌های ایمان است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد
امام جمعه بیرجند گفت: دشمن محو و نابودی انقلاب اسلامی را در فروپاشی خانواده می‌داند و نقطه شروع این مسئله بدحجابی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه علم برای بشر یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است، گفت: اگر علم بخواهد مفید واقع شود باید جهت دار و بر اساس ارزش‌های الهی و انسانی باشد تا علم در خدمت انسان قرار گیرد همان طور که خداوند موجودات را برای انسان قرار داده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: فعالان فرهنگی باید فضایل اهل بیت علیهم السلام را مطرح کنند و بدانند رقبای آن‌ها هیچ چیز ندارند و باید به عنوان یک تمدن در برابر جاهلیت آخری موضع بگیرند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: این خانواده آهنی ها از جهت پذیرش این شهادت شجاعانه مصداقی از گفته امام موسی ابن جعفر(علیه السلام) هستند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: رخی افراد از بانک ها شاکی هستند به این صورت که ابتدا بانک به افرادی که قصد کار تولیدی دارند روی خوش نشان داده و به وی جرأت می دهند، اما هنگامی که دستگاهی با فرد تولید کننده همکاری نمی کند و کارها قفل می شود، قبل از رسیدن به سود و رونق، بهره های بانکی وی را در بحران فرو می برند.
امام جمعه بیرجند:
امام جمعه بیرجند گفت: مستکبران جهانی بر خلاف قوانین بین‌الملل و هیچ‌دلیلی مردم بی‌گناه را می‌کشند و تمام حرف آن‌ها این است که باید نوکر ما باشید چراکه سیستم آن‌ها لیبرالِ برده‌داری طبقاتی است.
عکس‌نوشته/
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: علاوه بر این‌که با موانع دشمنان مواجه هستیم، ناکارآمدی‌های برخی افراد باعث تغییر زندگی، کم‌ارزش شدن پول ملی، گرانی اجناس و بیکاری عده‌ای شده است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: طی سال های اخیر در سطح کشور شاهد ورود بی رویه کالاهای قاچاق بوده ایم، این حجم از کالاهی قاچاق ارائه شده حجمی نیست که کسی بتواند از بیراهه ها و با شتر حمل کند بلکه بسیاری از گمرک وارد شده و آسیب های بسیار زیادی نیز بر کشور وارد کرده است.

صفحه‌ها

اشتراک در آیت‌الله عبادی