نمایش 1 - 10 از 12
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: با توجه به اینکه تصادفات اتوبوس‌ها در سال جاری در جاده‌های استان افزایش داشته تاکید می‌کنم از امروز هیچ امنیت و اغماضی برای تخلف رانندگانی که به علت خواب آلودگی عامل تصادفات شوند وجود ندارد و منجر به برخورد قانونی و تعطیلی شرکت مسافربری مربوطه خواهد شد.
گزارش/
قیمت پرواز تهران- بیرجند نسبت به شهرهای دیگر کشور بسیار زیاد است که لازم بوده برای کاهش قیمت و افزایش پروازها در استان اقدامات خاصی صورت بگیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند پروژه‌ها با بالاترین کیفیت اجرا شود و اگر قرار باشد با این محدودیت مالی، کوچکترین اهمالی شود، قابل جبران نیست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: اربعین یک موضوع ملی و مذهبی است و باید فارغ از تشکیلات اداری به آن نگاه شود که تلاش بیشتر مدیران را می‌طلبد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی خبر داد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به این‌که در جریان سیلاب‌های اخیر استان 260 واحد مسکونی تخریب یا آسیب کلی دیده‌اند، گفت: سهمیه ساخت و بازسازی 150 واحد مسکونی ابلاغ و همچنین عملیات اجرایی ساخت 34 واحد آغاز شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: بانک ها برای پرداخت تسهيلات ساخت مسکن محرومان، ضمانت سفته زنجيره ای و نيز تضمين سازمان برنامه و بودجه را پشتوانه دارند و هيچ گونه کم كاری در اين زمينه قابل قبول نيست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: دستگاه امور فنی استانداری باید با فرمانداران شهرستان‌ها نشستی برگزار کند و پروژه‌های که بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای اعتبارات کم روی زمین مانده را شناسایی کرده برای اتمام آن اقدام شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: تعداد پروژه‌های قابل افتتاح و کلنگ زنی در دهه فجر در خراسان‌جنوبی یک هزار و 56 پروژه با 4 هزار و 948 میلیارد ریال اعتبار خواهد بود.
با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی؛
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: منطقه ويژه اقتصادي استان يکي از مناطق مهم اقتصادي است که هر چقدر از لحاظ زيرساخت ها مورد توجه واقع شود نقش اساسي و مهمي در پيشرفت و حركت اقتصادي به سمت جلو را در بر خواهد داشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی دو پروژه راه‌آهن داریم که با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی