نمایش 1 - 10 از 23
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از کشف یک انبار انواع لاستیک خودروی سنگین در بیرجند خبر داد.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی تاکنون، 2 میلیارد و 846 میلیون و 131 هزار ریال پرونده تخلف برای واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی و دولتی متخلف در استان تشکیل شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: برای یکی از عوامل توزیع آرد در استان به مبلغ 560 میلیون ریال پرونده تخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی استان ارسال شده است.
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: 350 میلیون تومان از آغاز امسال در حق شاکیان در خراسان جنوبی برگشت داده شده است.
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: حداکثر قیمت گوشت گوسفندی مرغوب در استان 80 هزار تومان است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون، 263 فقره پرونده تخلف به ارزش یک میلیارد و 358 میلیون و 284 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
معاون بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اعلام کرد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 169 فقره پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از شناسایی و ثبت یک هزار و 943 انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در استان خبر داد.
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 827 فقره پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت؛ معدن و تجارت خراسان جنوبی:
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت؛ معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 15 هزار و 128 مورد بازرسی توسط بازرسان انجام شد که 301 پرونده به ارزش 2 میلیارد و 300 میلیون ریال و در راستای رسیدگی به شکایات مردمی یک میلیارد و 400 میلیون ریال از محل رسیدگی به شکایات برگشت شده است و در این مدت 64 مورد گزارش به سامانه 124 اعلام شده است.

صفحه‌ها

اشتراک در تهوری