نمایش 1 - 10 از 19
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: حداکثر قیمت گوشت گوسفندی مرغوب در استان 80 هزار تومان است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون، 263 فقره پرونده تخلف به ارزش یک میلیارد و 358 میلیون و 284 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
معاون بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اعلام کرد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک هزار و 169 فقره پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از شناسایی و ثبت یک هزار و 943 انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در استان خبر داد.
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی:
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 827 فقره پرونده تخلف برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت؛ معدن و تجارت خراسان جنوبی:
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت؛ معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 15 هزار و 128 مورد بازرسی توسط بازرسان انجام شد که 301 پرونده به ارزش 2 میلیارد و 300 میلیون ریال و در راستای رسیدگی به شکایات مردمی یک میلیارد و 400 میلیون ریال از محل رسیدگی به شکایات برگشت شده است و در این مدت 64 مورد گزارش به سامانه 124 اعلام شده است.
اما واگرهای قیمت نان/
گلایه مردم درباره افزایش قیمت نان و کاهش وزن آن درصورتی است که رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی از عدم افزایش قیمت نان خبر می‌دهد و نانواداران از پایین بودن قیمت نان و افزایش هزینه های جاری معترضند.
رئیس نظارت و بازرسی صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد
رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی از انجام بیش از 9هزار و 400 مورد بازرسی در طرح ویژه نوروزی امسال خبر داد و گفت:در این خصوص 135 پرونده با ارزش ریالی یک میلیارد و 87 میلیون ریال تشکیل شده است.
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌جنوبی خبر داد:
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان ‌جنوبی از توزیع میوه تنظیم بازاردر بیش از 50 واحد صنفی بیرجند از امروز خبر داد و گفت:نوزیع میوه تنظیم بازار تا 15 فروردین ماه ادامه دارد.
در آستانه شب یلدا؛
آجیل فروش بیرجندی گفت: متاسفانه افزایش قیمت‌ها روی همه اقلام خوراکی و مصرفی تاثیر گذاشته است و در این بین آجیل نیز افزایش قیمت زیادی پیدا کرده است به گونه‌ای که از سال گذشته در این ایام تا امسال می‌توان گفت قیمت‌ها صددرصد افزایش داشته است.

صفحه‌ها

اشتراک در تهوری