نمایش 1 - 10 از 17
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: امسال متناسب با فصل برداشت هر محصول، جشن شکرگزاری و برداشت در استان برگزار خواهد شد تا حداقل از این طریق ثابت کنیم در کنار کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی هستیم.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۶۱۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی و مرمت قنات بلده در مرحله اول اختصاص داده شده، گفت: بهره برداری از آب در راستای اشتغال بسیار ارزشمند است.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در هفته جهاد کشاورزی 269 پروژه عمرانی و آبخیزداری با اعتباری بیش از 46 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: برداشت گل محمدی در خراسان جنوبی آغاز شده است.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: درخواست می‌شود به افزایش سرمایه صندوق‌ها توجه شود، تفاهم نامه‌هایی که در سال‌های گذشته منعقد شده بررسی شود و از ظرفیت صندوق مادر تخصصی برای افزایش سرمایه صندوق‌ها نیز استفاده شود.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 350 تن سیب و 600 تن پرتقال با قیمت مصوب به تدریج تا پایان تعطیلات نوروزی در 160 مرکز، توزیع می‌شود.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: تلفیق دانش فنی، علمی و بومی یک راهکار موثر برای موفقیت در بخش کشاورزی است.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در ایام دهه فجر در حوزه جهاد کشاورزی 635 پروژه در 11 شهرستان با مبلغ 909 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 13 درصد جمعیت استان عشایر هستند که این جمعیت در زمینه مباحث اقتصادی، تولیدی و امنیتی نقش حائز اهمیتی در استان دارند.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: برای احیای تمام قنوات استان نیاز به ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که اگر به این صورت اعتبار داده شود احیای قنوات ۱۰۰ سال طول خواهد کشید و باید بودجه خاصی به قنوات استان تعلق گیرد.

صفحه‌ها

اشتراک در قوسی