نمایش 1 - 10 از 12
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: بیش از 350 تن سیب و 600 تن پرتقال با قیمت مصوب به تدریج تا پایان تعطیلات نوروزی در 160 مرکز، توزیع می‌شود.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: تلفیق دانش فنی، علمی و بومی یک راهکار موثر برای موفقیت در بخش کشاورزی است.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در ایام دهه فجر در حوزه جهاد کشاورزی 635 پروژه در 11 شهرستان با مبلغ 909 میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 13 درصد جمعیت استان عشایر هستند که این جمعیت در زمینه مباحث اقتصادی، تولیدی و امنیتی نقش حائز اهمیتی در استان دارند.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: برای احیای تمام قنوات استان نیاز به ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است که اگر به این صورت اعتبار داده شود احیای قنوات ۱۰۰ سال طول خواهد کشید و باید بودجه خاصی به قنوات استان تعلق گیرد.
در دومین روز سفر وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: عمده رویشگاه‌های گیاه خار شتر در عرصه‌های طبیعی شهرستان در مناطق محمدآباد پسکوه، خضری، نیمبلوک، چاهک و موسویه است و مساحت آن حدود 20 هزار هکتار است که نیازمند توجه جدی و برنامه‌ریزی برای کشت و توسعه آن در سطح شهرستان با توجه به شرایط مساعد اقلیمی است.
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیر کل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی از سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان خبر داد.
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: دولت پیش بینی لازم برای ذخیره سازی کالاها و نهاده های مورد نیاز مردم را انجام داده و متناسب با نیاز جامعه به بازار تزریق خواهد شد.
مدیر کل امور عشایری خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیر کل امور عشایری خراسان‌جنوبی با بیان این‌که 28 عنوان برنامه در شهرستان‌ها اجرا می‌شود، گفت: 562 پروژه عمرانی در سطح روستاها با اعتبار 537 میلیارد و 466 میلیون ریال در ایام دهه فجر به بهره برداری می‌رسد و نزدیک به 10 هزار خانوار بهره‌مند و 218 نفر اشتغال جدید ایجاد خواهد شد.
مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی:
مدیرکل امور عشایری خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی 15 هزار و 676 خانوار و حدود 81 هزار عشایر وجود دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در قوسی