نمایش 1 - 10 از 24
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با بیان این که 6 هزار و 153 هکتار سطح زیر کشت محصول زرشک بیمه است، گفت: سطح خسارت دیده 4 هزار و 100 هکتار بوده که 34 میلیارد تومان غرامت پرداخت شده است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبرداد
رئیس جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در هفته دولت 223 پروژه و با اعتبار بالغ بر 53 میلیارد و 500 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: وضعیت نیروی انسانی مجموعه جهاد کشاورزی دو هزار و دو پست مصوب دارد که 49 پست با تصدی و 51 پست بلاتصدی است.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی مطرح کرد
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: تا کنون در استان در 1400 هکتار سطح از مراتع استان کار مبارزه با ملخ ها انجام شده و مانع ورود ملخ ها به مراتع شده‌ایم.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی مطرح کرد
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی گفت: در مرحله دوم باید چاه‌های غیرمجاز تعیین تکلیف شوند که در استان بیش از 300 حلقه چاه غیرمجاز داریم و بعد باید نسبت به خرید چاه‌های کشاورزی کم بازده اقدام شود.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: برآورد میزان تولید گندم معادل 63 هزار و 708 تن بوده که پاسخگوی کامل نیاز استان نیست.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی از آغاز برداشت میوه های نوبرانه گیلاس،آلبالو,انگور, گوجه سبز و آلو در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: شهرستان قاین بیشترین سطح زیر کشت تمام این میوه‌ها را به خود اختصاص داده است.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: امسال متناسب با فصل برداشت هر محصول، جشن شکرگزاری و برداشت در استان برگزار خواهد شد تا حداقل از این طریق ثابت کنیم در کنار کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی هستیم.
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان جنوبی با بیان اینکه ۶۱۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی و مرمت قنات بلده در مرحله اول اختصاص داده شده، گفت: بهره برداری از آب در راستای اشتغال بسیار ارزشمند است.
مدیرکل جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:
مدیرکل جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی گفت: در هفته جهاد کشاورزی 269 پروژه عمرانی و آبخیزداری با اعتباری بیش از 46 میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در قوسی